خانه / اخبار سوارکاری / مکلین وارد در مسابقه گرند پریکس 75 هزار دلاری پالم بیچ به مقام قهرمانی رسید
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

مکلین وارد در مسابقه گرند پریکس 75 هزار دلاری پالم بیچ به مقام قهرمانی رسید

مکلین وارد در مسابقه گرند پریکس 75 هزار دلاری پالم بیچ به مقام قهرمانی رسید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – مکلین وارد در مسابقه گرند پریکس 75 هزار دلاری پالم بیچ به مقام قهرمانی رسید

به گزارش وبسایت worldofshowjumping، مکلین وارد (McLain Ward) سوارکار کشور آمریکا موفق شد در مسابقه پرش گرند پریکس 75 هزار دلاری پالم بیچ یک قهرمانی ارزشمند را به دست آورد. این مسابقه، از سری رقابت های فستیوال زمستانی سوارکاری بود و مکلین وارد به همراه اسب Catoki تنها زوجی بودند که هر دو راند مسابقه را بدون خطا طی نمودند.

در مسابقه امروز 30 سوارکار مطرح شرکت کرده بودند. مسیر مسابقه توسط اریک هاسبروک از آمریکا طراحی شده بود و وارد و اسب 11 ساله اش در دور دوم، این مسیر را در 36.846 ثانیه بدون خطا طی نمودند. پس از پایان مسابقه، مکلین وارد این صحبت ها را در مورد اسب خود و شرایط مسابقه بیان نمود:

گاهس اوقات سعی می کنم که سرعت Catoki را بگیرم! او در هر مسابقه تنها برای کسب مقام قهرمانی تلاش می کند. گاهی اوقات، وقتی شما تنها بر روی برنده شدن تمرکز کرده اید، همه چیز می تواند به یکباره خراب شود. Catoki یک اسب برنده و بسیار خوب برای ما بوده است. من امروز حس کردم که اگر بتوانم کارم را به خوبی انجام داده و او را به درستی هدایت کنم، او هم می تواند عملکرد خوبی داشته باشد.

ارین بالارد (Erynn Ballard) سوارکار کشور کانادا در این مسابقه با ثبت زمان 36.994 ثانیه به کمک اسب Kamilla D نایب قهرمان شد. مکلین وارد در مورد این سوارکار نیز عنوان کرد:

من اخیر در دو مسابقه بعد از ارین بالارد وارد زمین شده ام و باید بگویم که برای شکست دادنش، خیلی تلاش کردم. من دیشب در این مورد فکر کردم. خوشبختانه امروز به کمک Catoki موفق شدم این مسیر را زودتر از بالارد طی نمایم.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

لیست غذایی اسب ها

لیست غذایی اسب ها مادیون مرجع اخبار سوارکاری – لیست غذایی اسب ها لیستی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *