خانه / اخبار سوارکاری / مکس کانر پس از کسب مقام قهرمانی در رولکس گرند پریکس 2021: احساس وصف ناپذیری دارم!
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

مکس کانر پس از کسب مقام قهرمانی در رولکس گرند پریکس 2021: احساس وصف ناپذیری دارم!

مکس کانر پس از کسب مقام قهرمانی در رولکس گرند پریکس 2021: احساس وصف ناپذیری دارم!

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – مکس کانر پس از کسب مقام قهرمانی در رولکس گرند پریکس 2021: احساس وصف ناپذیری دارم!

همانطور که پیشتر نیز در مادیون خواندید، مکس کانر اتریشی موفق شد به کمک اسب Elektric Blue مقام قهرمانی را در مسابقه بزرگ رولکس گرند اسلم را به دست آورد. این قهرمانی، یکی از بزرگترین دستاوردهای دوران حرفه ای مکس کانر به حساب می آید. این سوارکار در مصاحبه خود پس از پایان مسابقه، احساسات خود را اینگونه بروز داد:

کسب مقام قهرمانی در رولکس گرند پریکس احساس فوق العاده و وصف ناپذیری دارد. صادقانه بگویم، برای طی نمودن مسیر در دور دوم هیچ نقشه خاصی نداشتم! من فقط دیدم که فیلیپ (ویشاپ) و پس از او کریستین (کوکک) مسیر را به خوبی پشت سر گذاشتند و پس از آن تصمیم گرفتم هنگامی که وارد مانژ شدم، تا جایی که امکان دارد ریسک کنم تا بتوانم به دو سوارکار قبلی نزدیک شوم. من کم و بیش فکر می کردم که یکی آن ها مقام قهرمانی را به دست خواهد آورد.

در دو نقطه از مسیر، واقعا به کمک غریزه ام توانستم اسبم را کنترل کنم و در این نقاط، عملکردم ارادی نبود! مسابقه رولکس گرند اسلم یکی از بزرگترین و دشوارترین کلاس های سوارکاری در رشته ما محسوب می گردد و کسب حداقل یک مقام قهرمانی در این مسابقه، آرزوی هر سوارکاریست.

مکس کانر در مورد اسب 10 ساله و فوق العاده خود یعنی Elektric Blue نیز، گفت:

Elektric Blue یک اسب شگفت انگیز است. ما او را از وقتی که تنها 2 سال داشت، در اختیار داریم. من در یک کلیپ ویدیویی تنها یک پرش از او را دیدم و تصمیم گرفتم که این اسب را خریداری نمایم. از وقتی که کارمان را با Elektric Blue شروع کردیم، عملکرد بسیار درخشانی از خود به نمایش گذاشته است.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

ویدئو قهرمانی سیمون دلیستر در مسابقات سوارکاری هابساید ، رده 1.50

ویدئو قهرمانی سیمون دلیستر در مسابقات سوارکاری هابساید ، رده 1.50 مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *