خانه / اخبار سوارکاری / مقام قهرمانی مسابقه بزرگ رولکس گرند پریکس 2021 به مکس کانر رسید!
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

مقام قهرمانی مسابقه بزرگ رولکس گرند پریکس 2021 به مکس کانر رسید!

مقام قهرمانی مسابقه بزرگ رولکس گرند پریکس 2021 به مکس کانر رسید!

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – مقام قهرمانی مسابقه بزرگ رولکس گرند پریکس 2021 به مکس کانر رسید!

به گزارش وبسایت مادیون و به نقل از worldofshowjumping، رقابت های سوارکاری Dutch Masters به عنوان یکی از سطح بالاترین و معروف ترین تورنومنت های رشته پرش، با یک سال وقفه، دوباره از امسال از سرگرفته شده و در این روزها در کشور هلند در حال برگزاریست. در مهمترین رقابت از این تورنومنت موسوم به “رولکس گرند پریکس”، مکس کانر (Max Kühner ) سوارکار کشور اتریش موفق شد یک قهرمانی بزرگ و بسیار ارزشمند را به دست آورد.

مسیر مسابقه 1.60 متری رولکس گرند پریکس توسط لوئیس کونیکس از هلند طراحی شده بود و 43 نفر از برترین سوارکاران جهان با اسب های سوپر استار خود در آن شرکت کرده بودند. در این بین، از بین 10 سوارکار برتر رنکینگ جهانی رشته پرش، 7 نفر در رولکس گرند پریکس 2021 حاضر بودند و این مساله نشان دهنده این است که مکس کانر با کسب مقام قهرمانی، دست به چه کار بزرگی زده است.

از بین 43 سوارکار شرکت کننده در دور نخست، تنها 8 نفر شامل فیلیپ ویشاپ با اسب Coby (آلمان)، کریستین کوکک با Checker 47 (آلمان)، ویلم گریو با اسب Carambole (هلند)، گوردون پتی با اسب Sea Coast Pebbles Z (بلژیک)، لوسیانا دنیز با اسب Vertigo Du Desert (پرتغال)، جروم گری سوار بر Quel Homme de Hus (بلژیک)، مکس کانر با اسب Elektric Blue P (اتریش) و مارلون مادولو زانوتلی سوار بر اسب VDL Edgar M (برزیل)، توانستند به دور دوم راه پیدا کنند.

مارلون مادولو زانوتلی با اسب VDL Edgar M

پس از مکس کانر، مارلون مادولو زانوتلی موفق شد مقام نایب قهرمانی را به خود اختصاص دهد. کریستین کوکک نیز در جایگاه سوم ایستاد. نکته جالب توجه مسابقه امشب، عملکرد ضعیف مدافع عنوان قهرمانی یعنی مارتین فوکس بود. فوکس که در ماه های اخیر در فرم بسیار خوبی به سر می برد و امیدوار بود بتواند امسال برای دومین بار پیاپی قهرمان رولکس گرند پریکس گردد، در نهایت با ایستادن در جایگاه 30ام به کار خود پایان داد.

کریستین کوکک با اسب Checker 47

 

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

ویدئو قهرمانی سیمون دلیستر در مسابقات سوارکاری هابساید ، رده 1.50

ویدئو قهرمانی سیمون دلیستر در مسابقات سوارکاری هابساید ، رده 1.50 مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *