خانه / اخبار سوارکاری / معرفی 6 باشگاه بزرگ سوارکاری در جهان
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

معرفی 6 باشگاه بزرگ سوارکاری در جهان

معرفی 6 باشگاه بزرگ سوارکاری در جهان

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – معرفی 6 باشگاه بزرگ سوارکاری در جهان

از مدت ها قبل، ما انسان ها حیوانات را دوست داشتیم. یکی از حیوانات بسیار مفید در زندگی انسان همواره اسب بوده است. اجداد ما از حدود 4000 سال قبل از میلاد اهلی کردن این حیوان را شروع کردند و این روش در سراسر جهان گسترش یافت.

از اسب ها در طیف وسیعی از فعالیت ها، از کار گرفته تا حمل و نقل و حتی جنگ ها استفاده شده است. امروزه، آنها علاوه بر نقش مهمی که در فعالیتهای مختلف کاری مانند گشت های پلیس دارند، در مسابقات ورزشی، سرگرمی و درمان نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

به دلیل تعامل زیاد انسان با اسب ها، باشگاه های سوارکاری در سراسر جهان ایجاد شده اند که مسابقات و رویدادهای مختلفی را برگزار می کنند و انواع امکانات برای تربیت اسب و مراقبت از آنها را دارند.

در این مقاله ما به بهترین و بزرگترین باشگاه های سوارکاری در جهان می پردازیم:

6. باشگاه مسابقه و سوارکاری قطر

باشگاه مسابقه و سوارکاری قطر که در سال 1975 تاسیس شد و مأموریت توسعه ی اسب های اصیل و نژاد خالص عرب، سازماندهی رویدادهای سوارکاری، مسابقات و تشویق توسعه ی پرورش اسب را به عهده گرفت. این باشگاه دارای به روزترین امکاناتی است که امروزه می توانید پیدا کنید.

این باشگاه تحت حمایت امیر قطر است و به سازمان جهانی اسب عرب، فدراسیون بین المللی سوارکاری و کنفرانس اروپایی اسب عرب، وابسته است. با وجود بسیاری از نامهای مهم، جای تعجب نیست که این باشگاه یکی از بزرگترین باشگاه ها در جهان است.

5. مرکز سوارکاری امارات

مرکز سوارکاری امارات در سال 1983 تاسیس شد و با رشته هایی مانند پرش، درساژ ، کراس کانتری به سرعت به مرکز فعالیت های سوارکاری در خاورمیانه تبدیل شد. همچنین این مرکز یک مدرسه عالی و درجه یک سوارکاری است. آنها همچنین میزبان تیم پرش دبی و باشگاه پونی دبی هستند.

این مرکز با ارائه تجهیزات و کیفیت عالی،همچنین دوره های کراس کانتری و داشتن مربیان واجد شرایط در سطح بسیار بالایی قرار دارد و تنها مرکز واجد شرایط پرورش اسب انگلیسی در خاورمیانه است.

4. پارک اسب کنتاکی

این پارک در سال 1987 افتتاح شد و در لکسینگتون، کنتاکی واقع شده است. پارک اسب هم یک مزرعه اسب و هم یک پارک آموزشی است و هر روز دو نژاد نادر از اسب را در نمایشگاه های جهانی به نمایش می گذارد.

در داخل پارک همچنین موزه بین المللی اسب وابسته به اسمیتسونیان واقع شده است. که مجموعه ای دائمی از تاریخ اسب و یادگاری ها با موضوعات مختلف از سراسر جهان را به نمایش می گذارد. علاوه بر موزه، همچنین میزبان دربی کنتاکی هستند، یک مسابقه معروف که هر ساله در اولین شنبه ماه می برگزار می شود و افراد بیشتری نسبت به سایر مسابقات در آن شرکت می کنند.

3. باشگاه اسب دوانی سلطنتی اسکوت

Royal Ascot Racing Club یکی از بهترین باشگاه های مسابقه ای در جهان است که توسط ملکه در سال 1711 در غرب لندن تاسیس شد. امروزه این باشگاه توسط یک هیئت رسمی اداره می شود، اما هنوز هم سوارکاران رنگ های مسابقه ای ملکه را حفظ می کنند: بدنه بنفش با پارچه طلایی ، آستین های قرمز و سرپوش مخمل سیاه.

جام طلا و The Diamond Jubilee Stakes هر ساله در اینجا برگزار می شود، هر دو رویدادی که توسط ملکه پایه گذاری شد. این باشگاه در سال 2004 برای بازسازی تعطیل شد اما دو سال بعد دوباره بازگشایی شد و میزبان 9 مسابقه از 32 مسابقه اسب دوانی گروه یک در انگلیس بود.

2. مرکز سوارکاری اولدنکرایگ

با بیش از پنجاه سال تجربه، مرکز اسب سواری Oldencraig طیف کاملی از خدمات را برای اسب سواری های معمولی و حرفه ای ارائه می دهد. این مرکز متعلق به زوجی به نام ایان وینفیلد و ویکی تامپسون-وینفیلد است و یکی از معتبرترین مراکز آموزش در انگلیس است و همچنان محبوبیت خود را دارد.

1. هارتپوری

هارتپوری بخشی از کالج هارتپوری در گلوسترشایر انگلیس، بزرگترین مرکز سوارکاری در جهان است. از امکانات گسترده ای نظیر 8 سالن داخلی و خارجی، یک مجموعه داخلی برای میزبانی مسابقات قهرمانی، دوره های کراس کانتری، نگهداری 230 اسب، درمان اسب در محل و حتی یک مرکز توان بخشی برخوردار است.

این کالج با ارائه ی آموزشی برتر همراه با تعلیم نخبگان سوارکاری، ارتباط دانشجویان خود با متخصصان صنعت و آماده سازی ورزشکاران آینده سوارکاری در جهان شاخص است. آنها میزبان رویدادهایی از قبیل Hartpury Showjumping Spectacular، The Hartpury Festival of Dressage و NAF Five Star International Hartpury Trials Trials، سه رویداد مهم که هر ساله برگزار می شوند هستند و همچنین به دلیل امکانات عالی که ارائه می دهند، به عنوان میزبان سایر رویدادهای بین المللی نیز انتخاب شده اند.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

لیست غذایی اسب ها

لیست غذایی اسب ها مادیون مرجع اخبار سوارکاری – لیست غذایی اسب ها لیستی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *