خانه / اخبار سوارکاری / معرفی چند نژاد از اسب های آرام که مناسب سوارکاری هستند – قسمت اول
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

معرفی چند نژاد از اسب های آرام که مناسب سوارکاری هستند – قسمت اول

معرفی چند نژاد از اسب های آرام که مناسب سوارکاری هستند – قسمت اول

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – معرفی چند نژاد از اسب های آرام که مناسب سوارکاری هستند – قسمت اول

برخی از افراد  اسب های سرکش و پرشور را بیشتر دوست دارند. برخی دیگر ترجیح می دهند هر بار که سوار اسب می شوند یک سوارکاری آرام را تجربه کنند! اگر استرس دارید، یا سوارکار مبتدی هستید، یا اگر به جای چهارنعل یک یورتمه ی آرام را دوست دارید، شاید آرام ترین نژاد ها مناسب شما باشند. خوشبختانه تعدادی از این نژاد ها وجود دارد! نگاهی به موارد زیر بیندازید و ببینید کدام یک برای شما مناسب تر است.

American Quarter Horse

این نژاد اسب برای کار در مراتع در گذشته در آمریکا بسیار مناسب بوده است وهمچنین بسیار آرام و مطیع هستند. همچنین آن ها توانایی حفظ آرامش تحت فشار و برهم ریختگی محیط را نیز دارند.

مورگان

مورگان یکی از اولین نژادهایی است که در ایالات متحده توسعه یافت و دارای طبیعت بسیار تطبیق پذیر و آرام است. در طول جنگ داخلی آمریکا از آن ها به عنوان اسب ها ی سواره نظام استفاده می شد. مورگان ها تحت تأثیر اسب کوارتر، اسب تنسی و استنداردبرد قرار گرفته اند و به نوبه ی خود بر اسب های دیگر نیز تأثیر گذاشته اند.
مورگان یک نژاد ترکیبی خوب است و به طور کلی قد آن بین 14.1hh تا 16.2hh است. مورگان صدها سال است که برای کارکردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین به خاطر خلق و خوی آرامی که دارد یک اسب مناسب برای خانواده هاست.

آپولوسا

این نژاد آمریکایی بیشتر به خاطر پوشش خال خالش شناخته شده است اما شخصیتی دلپذیر، آرام و مطیع نیز دارد. Appaloosa در ابتدا به عنوان اسب Nez Perce شناخته می شد، زیرا اسب هایی با این الگوی رنگ برای اولین بار توسط این بومیان آمریکایی مورد توجه و پرورش قرار گرفت. آن ها یکی از آرام ترین نژادهای اسب هستند که می توانید پیدا کنید.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

کنت فارینگتون و آستریا قهرمان فینال فستیوال سوارکاری گریت لیگ،*CSI 3

کنت فارینگتون و آستریا قهرمان فینال فستیوال سوارکاری گریت لیک،*CSI 3 مادیون_مرجع اخبار سوارکاری کنت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *