خانه / اخبار سوارکاری / مصاحبه کازوما تاموتو با وبسایت فدراسیون جهانی سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

مصاحبه کازوما تاموتو با وبسایت فدراسیون جهانی سوارکاری

مصاحبه کازوما تاموتو با وبسایت فدراسیون جهانی سوارکاری

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – مصاحبه کازوما تاموتو با وبسایت فدراسیون جهانی سوارکاری

کازوما تاموتو (Kazuma Tomoto) سوارکار ژاپنی رشته ایونتینگ مصاحبه ای را با وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری انجام داده است که در ادامه با هم می خوانیم.

تغییر رشته به ایونتینگ برای من عالی بوده است

من تا سال 2016 در رشته پرش فعالیت می کردم. ما در ژاپن سوارکاران بین المللی بسیاری داریم که در اروپا به دنیا آمده اند اما در رشته ایونتینگ،نمایده ای نداشتیم. ما در سال 2015 سه سوارکار رشته ایونتینگ در اروپا داشتیم اما اکنون شش سوارکار ژاپنی در رشته ایونتینگ در قاره اروپا فعالیت می کنند که من هم یکی از آنها هستم. رشته ایونتینگ فرصت های بیشتری در اختیار من قرار داد تا بتوانم در المپیک 2020 توکیو حضور داشته باشم. انتقال من از رشته پرش به ایونتینگ واقعا خوب بود. من همچنین سوارکاران رشته ایونتینگ را خیلی دوست دارم. آنها مهربان، صمیمی و خنده رو هستند.

من هنوز هم از قسمت کراس کانتری می ترسم

بزرگترین چالش های من در کراس کانتری هستند زیرا من در آن قسمت از رشته ایونتینگ تجربه کافی نداشتم. واضح است که من در رشته پرش تجربه کافی داشتم و درساژ را نیز بسیار دوست دارم و آن هم برای من دشوار نیست. تمرین کراس کانتری بدون حضور در مسابقات برای ما غیر ممکن است. ما می توانیم تمرین های کراس کانتری را خودمان انجام دهیم اما قطعا با چیزی که در واقعیت و در مسابقات سطح بالا اتفاق می افتد، متفاوت خواهد بود. تجربه ی خوب از کراس کانتری تنها در مسابقات به دست می آید. اگر بخواهم صادقانه صحبت کنم، کراس کانتری هنوز هم برای من ترسناک است. من باید رفته رفته به آن عادت کنم.

من در حال سپری کردن سال فوق العاده ای هستم

من خودم هم از عملکرد امسال خودم شگفت زده شده ام. باید به ددلیل داشتن چنی سال فوق العاده ای از اسب هایم تشکر کنم. من تمامی این موفقیت ها را مدیون بنیاد سوارکاری ژاپن هستم زیرا آنها مالک اسب هایم می باشند.

 

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

باشگاه سوارکاری شهدا: سیزدهمین رویداد پرش با اسب هیات سوارکاری استان تهران (رده D و E)

باشگاه سوارکاری شهدا: سیزدهمین رویداد پرش با اسب هیات سوارکاری استان تهران (رده D و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *