خانه / اخبار سوارکاری / مصاحبه وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری با امیلی شالتنز در جریان مسابقات درساژ قهرمانی اروپا
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

مصاحبه وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری با امیلی شالتنز در جریان مسابقات درساژ قهرمانی اروپا

مصاحبه وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری با امیلی شالتنز در جریان مسابقات درساژ قهرمانی اروپا

مادیون مرجع اخبار سواکاری – مصاحبه وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری با امیلی شالتنز در جریان مسابقات درساژ قهرمانی اروپا

وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری در جریان مسابقات درساژ قهرمانی اروپا که در شهر روتردام هلند برگزار می شود، صحبت های برترین های این رشته را بازتاب داده است. امیلی شالتنز (Emmelie Scholtens) سوارکار درساژ تیم ملی هلند یکی از ستاره هایی بود که به صحبت پرداخت. مصاحبه ی امیلی شالتنز را با هم می خوانیم:

در هر مسابقه و امتحانی برخی مسائل آنگونه که شما دوست دارید پیش نمی روند و برخی نیز خیلی بهتر از آب در می آید اما اگر بخواهم در یک نگاه کلی در مورد عملکرد خودم در این مسابقه نظر بدهم، باید بگویم که کاملا راضی هستم. سوارکاری در مسابقات بین المللی کمی با دیگر رقابت ها فرق دارد. در این مسابقات شما می خواهید فشار بیشتری به خودتان وارد کنید. امروز ضربان قلب من از حالت نرمالش بیشتر بود و در طول مسابقه کاملا می توانستم این مساله را بفهمم. نحوه ی آماده سازی من برای این تورنومنت کمی غیرمعمولی بود. دقیقا قبل از این مسابقات، ما باید در مسابقات قهرمانی اسب های جوان شرکت می کردیم و بعد از آن نیز مسابقات POV آغاز گردید. سفر های متعدد به نقاط مختلف باعث شد که نتوانیم آنطور که باید، خودمان را برای این تورنومنت مهم آماده کنیم.

انتخاب کردن از بین اسب های فوق العاده ی Apache و Desperado بسیار دشوار بود اما من در روز های آخر منتهی به مسابقه تصمیم گرفتم که با Desperado در قهرمانی اروپا شرکت نمایم. خوشبختانه نظر سرمربی تیم نیز همین بود. Desperado امروز فوق العاده بود. امروز امتیازات بسیار نزدیک به هم است و من امیدوارم که ما به مدال نقره یا برنز برسیم.

گفتنیست تیم هلند در این مسابقات پس از آلمان قهرمان، به مدال نقره دست یافت.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

نحوه ی درمان شپش در اسب ها – قسمت دوم

نحوه ی درمان شپش در اسب ها – قسمت دوم مادیون مرجع اخبار سوارکاری – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *