خانه / اخبار سوارکاری / مصاحبه وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری با رئیس فدراسیون سوارکاری آمریکا
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

مصاحبه وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری با رئیس فدراسیون سوارکاری آمریکا

مصاحبه وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری با رئیس فدراسیون سوارکاری آمریکا

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – مصاحبه وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری با رئیس فدراسیون سوارکاری آمریکا

به گزارش وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری، بازیهای 2019 پن در قاره آمریکا که در شهر لیما در کشور پرو برگزار خواهد شد، در حال نزدیک شدن است. برای ایالات متحده آمریکا، بازیهای پن که از تاریخ 26 جولای تا 11 آگوست برگزار خواهد شد، فرصت بسیار مناسبیت تا اسب های جدید خود را در فرمت المپیک مورد آزمایش قرار دهند و همچنین سهمیه های بیشتری را برای المپیک 2020 توکیو کسب نمایند. به همین بهانه، وبسایت فدراسیون جهانی سوارکاری مصاحبه ای را با رئیس فدراسیون سوارکاری آمریکا ترتیب داده تا در مورد برنامه های این کشور برای بازیهای پن و همچنین المپیک سال آینده صحبت نماید.

موری کسلر (Murray Kessler) رئیس فدراسیون سوارکاری آمریکا عنوان کرد:

انتخاب لیست سوارکاران تیم ملی آمریکا بدین صورت خواهد بود که ما بهترین سوارکارانمان در رنکینگ داخلی را در لیست اصلی و تعدادی را نیز در لیست رزرو قرار خواهیم داد. ما لیست نهایی تیم ها در رشته های مختلف سوارکاری را تا تاریخ 24 ژوئن اعلام خواهیم کرد.

با نزدیک شدن بازیهای سوارکاری پن، هدف ما این است که از این مسابقات به عنوان شبیه ساز بازی های المپیک 2020 توکیو استفاده کنیم. همچنین، این بهترین فرصت برای ماست تا زوج های جدید اسب-سوارکار را تست نماییم تا بتوانیم در رقابت های المپیک بهترین ها را در اختیار داشته باشیم. البته قطعا این نکته را نیز مد نظر خواهیم داشت که تا جایی که امکان دارد در بازیهای پن برای آمریکا مدال کسب نماییم.

ایالات متحده مریکا در بازیهای جهانی سال 2018 موفق به کسب جواز حضور در المپیک نشد و حالا تمام تمرکز آنها بر روی رقابت های بعدیست:

ما می خواهیم با انگیزه ترین تیم ممکن را پیدا کنیم تا برای حضور در توکیو 2020 مشکلی نداشته باشیم.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

لارا کرات: یک سوارکار خوب باید شخصیت اسب ها را بشناسد

لارا کرات: یک سوارکار خوب باید شخصیت اسب ها را بشناسد مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *