خانه / اخبار سوارکاری / مصاحبه وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری با رایز ویلیامز سواکار با استعداد کشور ایرلند – بخش دوم
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

مصاحبه وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری با رایز ویلیامز سواکار با استعداد کشور ایرلند – بخش دوم

مصاحبه وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری با رایز ویلیامز سواکار با استعداد کشور ایرلند – بخش دوم

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – مصاحبه وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری با رایز ویلیامز سواکار با استعداد کشور ایرلند – بخش دوم

قسمت دوم مصاحبه رایز ویلیامز با وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری را در ادامه با هم می خوانیم:

در آغاز فینال مسابقات قهرمانی اسب های پونی در شهر مشلان، اوضاع مطابق میل رایز پیش نرفت. خود او در این مورد می گوید:

شروع بسیار متزلزلی در فینال داشتم. هنگامی که به فرودگاه بروکسل رسیدم، بسیار مریض بودم. دچار یک دلدرد بسیار شدید و مضخرف شدم. می دانستم که باید تحت هر شرایطی در مسابقه فینال شرکت کنم. در روز نخست مسابقات مشلان، با اسب پونی خودم مسابقه دادم و بالافاصه پس از پایان آن رقابت به تخت خواب خودم برگشتم! در روز دوم نیز هنوز به طور کامل خوب نشده بودم اما توانستم اوضاع را مدیریت کنم. بسیار خوشحال بودم که می توانستم پیش از روز پایانی، یک روز را به استراحت بپردازم. در روز دوشنبه کاملا سلامتی خودم را به دست آوردم و احساس بسیار خوبی داشتم. تنها کاری که باید انجام می دادم این بود که خونسرد باشم و موانع را با دقت و بدون خطا طی کنم.

رایز ویلیامز در روز آخر فینال مشلان عملکرد بی نقصی داشت و پس از آن که حریف فرانسوی اش یکبار موانع را انداخت، مدال طلای او قطعی شد:

کسب مقام قهرمانی برای من رویایی بود که به حقیقت پیوست. ایرلند کشور کوچکیست اما در زمینه سوارکاری بسیار معروف است. من به اینکه یک ایرلندی هستم واقعا افتخار می کنم. من همراه با جان، الکس و بسیاری از سوارکاران کم و سن و سال و با استعداد ایرلندی، سواری کرده ام . همه ی آنها را به خوبی می شناسم. ما دوستان خوبی برای یکدیگر هستیم و آنها وقعا سوارکاران فوق العاده ای هستند.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

دنیس لینچ در یازدهمین دور از مسابقات جام جهانی پرش در اروپای غربی، به مقام قهرمانی رسید

دنیس لینچ در یازدهمین دور از مسابقات جام جهانی پرش در اروپای غربی، به مقام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *