خانه / اخبار سوارکاری / مصاحبه دنیل دوسر و اسکات برش پس از پایان رقابت های گرند پریکس لونژین گلوبال چمپیونز تور کن
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

مصاحبه دنیل دوسر و اسکات برش پس از پایان رقابت های گرند پریکس لونژین گلوبال چمپیونز تور کن

مصاحبه دنیل دوسر و اسکات برش پس از پایان رقابت های گرند پریکس لونژین گلوبال چمپیونز تور کن

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – مصاحبه دنیل دوسر و اسکات برش پس از پایان رقابت های گرند پریکس لونژین گلوبال چمپیونز تور کن

به گزارش وبسایت گرند پریکس، دور هفتم رقابت های گرند پریکس گلوبال چمپیونز تور در شهر کن فرانسه با قهرمانی نایلز بروینسیلز بلژیکی به پایان رسید. در این رقابت طراز اول، اسکات برش (Scott Brash) در رده دوم قرار گرفت. برش در این مورد عنوان کرد:

نایلز به حدی سریع بود که من نتوانستم از لحاظ زمانی به او برسم. من از عملکرد اسبم Mr President بسیار خوشحال هستم. او در طول مسابقه انرژی خود را به گونه ای ذخیره کرد که من بتوانم موانع آخر را خیلی سریع و با هشت گام بپرم اما حتی اگر این کار را هم می کردم، باز هم به نایلز نمی رسیدم. من نمی توانم در این مورد شکایتی داشته باشم و تنها باید سعی کنم سریعتر مسیر مسابقات را طی نمایم. برای نایلز این اولین بار است که او در رقابت های سوپر گرند پریکس شرکت خواهد کرد اما اگر تمامی مسابقات را همانند امروز بپرد، به حضور در چنین سطحی عادت خواهد کرد.

اسکات برش با اسب Mr President

دنیل دوسر (Daniel Deusser) آلمانی و نفر سوم رقابت های گرند پریکس کن که در رده بندی کلی رقابت های گلوبال چمپیونز تور در رده اول قرار دارد نیز در مصاحبه خود گفت:

اسبم Calisto Blue عملکرد بسیار با ثباتی دارد. من Calisto Blue را انتخاب کردم زیرا او می تواند در استادیوم های کوچک یا بزرگ، روی شن و یا چمن به راحتی بپرد. او بسیار انعطاف پذیر است. من امروز از عملکرد اسبم بسیار خوشحال هستم. قرار داشتن در صدر جدول حس فوق العاده ای دارد اما هنوز رقابت های بسیاری تا پایان فصل باقی مانده است. بنابراین، باید منتظر باشیم و ببینیم چه پیش خواهد آمد.

دنیل دوسر با اسب Calisto Blue

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

کارل کوک برنده مسابقات گرند پریکس دو ستاره اسپلیت راک شد

کارل کوک برنده مسابقات گرند پریکس دو ستاره اسپلیت راک شد مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *