خانه / اخبار سوارکاری / مصاحبه جذاب الکس تایلر موریس، اصطبل دار اسب های هری اسمولدرز – قسمت اول
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

مصاحبه جذاب الکس تایلر موریس، اصطبل دار اسب های هری اسمولدرز – قسمت اول

مصاحبه جذاب الکس تایلر موریس، اصطبل دار اسب های هری اسمولدرز – قسمت اول

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – مصاحبه جذاب الکس تایلر موریس، اصطبل دار اسب های هری اسمولدرز – قسمت اول

وبسایت worldofshowjumping یک مصاحبه بسیار خواندنی با الکس تایلر موریس (Alex Tyler-Morris) اصطبل دار با تجربه و حرفه ای دنیای سوارکاری ترتیب داده است. موریس چندین سال است که مهتر اسب های سوارکار مشهور کشور هلند یعنی هری اسمولدرز می باشد. موریس در طول این سال ها با اسب های سوپر استار بسیار زیادی کار کرده و تعداد زیادی از آن ها را از سنین کم پرورش داده است.

هنگامی که از الکس موریس سوال شد که در بین اسب های سوپر استاری که با آن ها کار کرده، کدامیک از بقیه خاص تر بوده است، اینگونه پاسخ داد:

این سوال بسیار دشواریست، چراکه هرکدام از این اسب ها به نوعی خاص هستند و ویژگی های خاص خود را دارند. اگر واقعا بخواهم خاص ترین اسبی هایی که داشته ام را نام ببرم، می توانم از سه اسب یاد کنم. اولین آن ها Emerald است. من تقریبا در تمام طول عمر این اسب و از 6 سالگی که با هری اسمولدرز وارد مسابقات حرفه ای شد، از او مواظبت کردم تا اینکه بالاخره بازنشسته شد. در تمام سال هایی که Emerald در رقابت های مختلف بین المللی شرکت می کرد، تنها در سه یا چهار مسابقه همراه او نبودم و دلیل آن این بود که با اسب های دیگر در حال سفر هوایی به مسابقات دیگر بودم.

تایلر موریس به همراه اسب Emerald
تایلر موریس به همراه اسب Emerald

اگر بخواهم منصفانه صحبت کنم، دیگر مهتر اصطبل ما یعنی تامیلس حتی از من هم به Emerald نزدیک تر بود. Emerald همیشه تاملیس را به شدت دوست داشت و اکنون نیز دارد. همیشه وقتی تاملیس وارد اصطبل می شد، اخلاق Emerald کاملا دگرگون می شد.

من Emerald را از 6 سالگی تا هنگامی که در رقابت های المپیک مسابقه داد، همراهی کردم . این مساله ای نیست که همیشه برای شما پیش بیاید.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

ویدئو قهرمانی سیمون دلیستر در مسابقات سوارکاری هابساید ، رده 1.50

ویدئو قهرمانی سیمون دلیستر در مسابقات سوارکاری هابساید ، رده 1.50 مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *