خانه / اخبار سوارکاری / مصاحبه جذاب الکس تایلر موریس، اصطبل دار اسب های هری اسمولدرز – قسمت دوم
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

مصاحبه جذاب الکس تایلر موریس، اصطبل دار اسب های هری اسمولدرز – قسمت دوم

مصاحبه جذاب الکس تایلر موریس، اصطبل دار اسب های هری اسمولدرز – قسمت دوم

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – مصاحبه جذاب الکس تایلر موریس، اصطبل دار اسب های هری اسمولدرز – قسمت دوم

وبسایت worldofshowjumping یک مصاحبه بسیار خواندنی با الکس تایلر موریس (Alex Tyler-Morris) اصطبل دار با تجربه و حرفه ای دنیای سوارکاری ترتیب داده است. موریس چندین سال است که مهتر اسب های سوارکار مشهور کشور هلند یعنی هری اسمولدرز می باشد. موریس در طول این سال ها با اسب های سوپر استار بسیار زیادی کار کرده و تعداد زیادی از آن ها را از سنین کم پرورش داده است. قسمت دوم مصاحبه موریس را با هم می خوانیم:

Don دومین اسب خاص من است. ما دستاوردهای زیادی به همراه Don به دست آوردیم و زندگی همیشه با او بسیار شگفت انگیز بود. یادم نمی آید که به همراه Don اوقات بدی را سپری کرده باشم. این اسب همیشه درون اصطبل شخصیت خیلی بزرگی داشت و در بیرون از اصطبل حتی از ابهت بیشتری نیز برخوردار بود.

هنگامی که شما قصد ورود به باکس Don را داشتید، خودش باید این اجازه را به شما می داد. او به هیچ وجه دوست نداشت که کسی به سرعت وارد باکسش شود. تنها کسانی که مسئول نگهداری از Don بودند اجازه ورود به باکس این اسب را داشتند و در غیر این صورت، Don به شدت فرد مورد نظر را مجازات می کرد!

Don یک نریان بود و در بیرون از اصطبل باید مراقب رفتار او بودید. با این حال، او به هیچ وجه یک اسب پرخاشگر نبود. سواری کردن با Don حس بسیار خوبی داشت و او تنها اسبی بود که من بدون زین با آن سواری می کردم. همیشه وقتی روی Don می نشستم احساس امنیت می کردم. سواری کردن با این نریان واقعا داستان متفاوتی داشت.

سومین اسبی که برای من بسیار خاص بود، Regina نام دارد. Regina یک مادیان بسیار زیبا و حرفه ای با قلبی بزرگ بود و از شرکت در مسابقات بزرگ پرش لذت می برد.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

ویدئو قهرمانی سیمون دلیستر در مسابقات سوارکاری هابساید ، رده 1.50

ویدئو قهرمانی سیمون دلیستر در مسابقات سوارکاری هابساید ، رده 1.50 مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *