خانه / اخبار سوارکاری / مصاحبه استیو گاردت و اسکات برش پس از پایان مسابقه جام جهانی پرش در ورونا
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

مصاحبه استیو گاردت و اسکات برش پس از پایان مسابقه جام جهانی پرش در ورونا

مصاحبه استیو گاردت و اسکات برش پس از پایان مسابقه جام جهانی پرش در ورونا

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – مصاحبه استیو گاردت و اسکات برش پس از پایان مسابقه جام جهانی پرش در ورونا

همانطور که پیش از این نیز در مادیون خواندید، اسکات برش بریتانیایی موفق شد در دور چهارم مسابقات جام جهانی پرش در شهر ورونای ایتالیا مقام قهرمانی را به دست آورد. در این مسابقه پس از برش، داراگ کنی از ایرلند در جایگاه دوم قرار گرفت و استیو گاردت نیز سوم شد.

استیو گاردت مرد شماره یک پرش جهان که هم اکنون در جدول رده بندی کلی مسابقات جام جهانی در منطقه غرب اروپا در رده نخت قرار دارد، پس از پایان مسابقات ورونا در کنفرانس مطبوعاتی خود گفت:

من در طی چند هفته اخیر در تمامی مسابقاتی که به دور دوم رفتم، ناکام بودم. بنابراین، در این مسابقه تصمیم گرفتم کمی با تمرکز بیشتری وارد زمین شوم و ریسک های احمقانه را نادیده بگیرم. اسب من Alamo به صورت طبیعی اسب سریعیست و همین موضوع برای کسب مقام سوم کافی بود و من ریسک نکردم. این روزها اگر شما ریسک نکنید، قادر نخواهید بود در مسابقات سطح بالایی مانند رقابت امروز به قهرمانی برسید. من از عملکرد اسبم در مسابقه امروز بسیار خوشحالم. Alamo نمیتوانست بهتر از این باشد. من منتظر باقی مسابقات فصل به همراه Alamo هستم.

استیو گاردت با اسب Alamo

اسکات برش نیز در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا احتمال دارد در مسابقات المپیک 2020 توکیو از اسب M’Lady استفاده کند یا خیر، گفت:

بله، مسابقات المپیک قطعا فکر من را مشغول کرده است و M’Lady یکی از قوی ترین اسب های من در توکیو 2020 خواهد بود. M’Lady مدتی مصدوم بود اما در تابستان گذشته در رقابت های قهرمانی اروپا عالی پرید و کمک کرد که تیم ملی بریتانیا به المپیک صعود کند. من برای سال بعد نقشه های زیادی برای این اسب در سر دارم.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

علی سرچمی و دیامانتا: مقام سوم رده مالکین جام صدران پیشرو (ویدئو)

علی سرچمی و دیامانتا: مقام سوم رده مالکین جام صدران پیشرو اخبار سوار کاری – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *