خانه / اخبار سوارکاری / مصاحبه اختصاصی مجله رولکس گرند اسلم با مارتین فوکس
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

مصاحبه اختصاصی مجله رولکس گرند اسلم با مارتین فوکس

مصاحبه اختصاصی مجله رولکس گرند اسلم با مارتین فوکس

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – مصاحبه اختصاصی مجله رولکس گرند اسلم با مارتین فوکس

رقابت های رولکس گرند اسلم یکی از بزرگترین و سطح بالاترین مسابقات سوارکاری در سطح جهان به شمار می رود. مجله رولکس گرند اسلم اخیرا یک مصاحبه جذاب و خواندنی با مارتین فوکس سوپر استار سوئیس دنیای پرش و قهرمان مسابقات رولکس گرند اسلم در سال 2019، انجام داده است که می توانید آن را به صورت اختصاصی از وبسایت مادیون بخوانید:

اهداف شما برای سال 2021 چیست و دوست دارید به چیزهایی در این سال دست پیدا کنید؟

خب، واضح است که بزرگترین هدف من برای سال 2021، بازی های المپیک توکیو می باشد. این هدف شماره یک من است. خیلی دوست دارم که یک مدال در رقابت های المپیک کسب نمایم. هدف بعدی من رقابت های رولکس گرند اسلم می باشد، چراکه من مدافع عنوان قهرمانی در این رقابت ها به حساب می آیم. در یک سال عادی، چهار رقابت بسیاز بزرگ در رشته پرش برگزار می شود ولی اینکه در یک رقابت به عنوان مدافع عنوان قهرمانی شرکت کنید، اهمیت مساله را دو چندان می کند.

تو در سال 2019 در مسابقات رولکس گرند اسلم به قهرمانی رسیدی و به همین دلیل مدافع عنوان قهرمانی به شمار می روی. آیا این مساله عطش تو را برای کسب قهرمانی مجدد، بیشتر می کند؟

کسب مقام قهرمانی در چنین رقابت سطح بالایی، واقعا شگفت انگیز است. در هر مسابقه برای کسب مقام قهرمانی تلاش می کنم ولی نمی توانم این حقیقت را انکار نمایم که از مدت ها قبل، به فکر کسب قهرمانی مجدد در رولکس گرند اسلم بوده ام.

نکاتی که از مسابقات و شرایط برگزاری آن ها در سال گذشته (به دلیل شیوع ویروس کرونا) یاد گرفتی، چه بود؟

من فهمیدم که در زمان تعطیلی مسابقات سوارکاری، می توانم از چیزهای دیگری بجز سوارکاری هم لذت ببرم. در سال های گذشته، تنها می توانستم در سفر به سمت رقابت های مختلف با خانواده و دوستانم وقت بگذرانم! اما در سالی که گذشت، وقت بیشتری را در خانه و در کنار آن ها سپری کردم. از اینکه لازم نبود دائما در سفر باشم، واقعا لذت بردم.

 

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

ویدئو قهرمانی سیمون دلیستر در مسابقات سوارکاری هابساید ، رده 1.50

ویدئو قهرمانی سیمون دلیستر در مسابقات سوارکاری هابساید ، رده 1.50 مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *