خانه / اخبار سوارکاری / مدیسون گیتزمن فاتح مسابقه گرند پریکس دو ستاره ولینگتون شد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

مدیسون گیتزمن فاتح مسابقه گرند پریکس دو ستاره ولینگتون شد

مدیسون گیتزمن فاتح مسابقه گرند پریکس دو ستاره ولینگتون شد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – مدیسون گیتزمن فاتح مسابقه گرند پریکس دو ستاره ولینگتون شد

به گزارش وبسایت worldofshowjumping، مدیسون گیتزمن (Madison Goetzmann) موفق شد در هفته پنجم فستیوال زمستانی سوارکاری در ولینگتون، مقام قهرمانی را در مسابقه گرند پریکس دو ستاره CSI2* موسوم به Rushy Marsh Farm به خود اختصاص دهد.

مدسیون گیتزمن 19 ساله پس از کسب مقام قهرمانی در مصاحبه خود گفت:

من با یک ذهنیت برنده به دور دوم رفتم. اسب من بسیار سریع است و این مساله در دور دوم مسابقه کمک بسیار زیادی به من نمود. مسیر مسابقه برای اسب من بسیار مناسب طراحی شده بود. فاصله موانع از هم زیاد بود. اسب من نسبت به اسب های دیگر قد کوتاه تری داشت و دور بدون موانع از یکدیگر به همراه پیچ های تندی که در مسیر بود، برای من یک مزیت بسیار بزرگ به حساب می آمد. می دانستم که شانس خوبی برای قهرمانی دارم و به خوبی از این شانس استفاده کردم. اسب من همیشه می خواهد برنده شود و من بسیار خوش شانس هستم که او را دارم.

گیتزمن در دامه صحبت های خود در مورد اسب 13 ساله اش به نام Prestigious گفت:

ما Prestigious را در کویت دیدیم. او در آنجا با یک سوارکار آماتور در رده 1.2 می پرید. تصمیم گرفتیم که این اسب را خریداری نماییم و از آن زمان تاکنون، همواره در حال پیشرفت بوده ایم. در طول دو سال اخیر با Prestigious تنها بر روی مسابقات دو ستاره تمرکز کرده ایم. پیشرفت Prestigious واقعا خوب بوده است. یادم می آید هنگامی که در رده نوجوانان رقابت می کردم، انتظار داشتم مدت زمان بیشتری طول بکشد تا Prestigious به سطح کنونی اش برسد.

گفتنیست در این مسابقه 50 هزار دلار جایزه نقدی برای نفرات برتر تعیین شده بود و پس از گیتزمن، شول رید (Chloe Reid) از آمریکا در رده دوم قرار گرفت.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

چگونه اولین اسب خود را بخریم؟ – قسمت اول

چگونه اولین اسب خود را بخریم؟ – قسمت اول مادیون مرجع اخبار سوارکاری – چگونه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *