خانه / اخبار سوارکاری / مایکل وندر ولتن مقام قهرمانی مسابقه LGCT فالکنسوارد را در خانه به خود اختصاص داد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

مایکل وندر ولتن مقام قهرمانی مسابقه LGCT فالکنسوارد را در خانه به خود اختصاص داد

مایکل وندر ولتن مقام قهرمانی مسابقه LGCT فالکنسوارد را در خانه به خود اختصاص داد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – مایکل وندر ولتن مقام قهرمانی سابقه LGCT فالکنسوارد را در خانه به خود اختصاص داد

به گزارش مادیون و به نقل از وبسایت رسمی مسابقات LGCT، مایکل وندر ولتن (Maikel van der Vleuten) سوارکار کشور هلند موفق شد با ارائه یک نمایش دیدنی، مقام قهرمانی مسابقه LGCT فالکنسوارد را به دست آورد. این مسابقه در استادیوم تاپس اینترنشنال شهر فالکنسوارد در کشور هلند برگزار می شد و وندر ولتن برای کسب قهرمانی در آن، از اسبی به نام Kamara van’t Heike استفاده نموده بود.

در روز آخر مسابقات سوارکاری فالکنسوارد و در بالاترین سطح مسابقه یعنی LGCT، اتفاقات دراماتیک بسیاری رخ داد و در نهایت پس از وندر ولتن، امانوئل گادیانو نایب قهرمان شد و هری اسمولدرز، دیگ سوارکار کشور میزبان که در جدول رده بندی کلی مسابقات در رده دوم قرار دارد، نیز مکان سوم را به خود اختصاص داد.

مایکل وندر ولتن که از کسب این قهرمانی مهم بسیار به وجد آمده بود، پس از پایان مسابقه اینگونه به تمجید از اسب خود پرداخت:

این (کسب قهرمانی) بهترین روش ممکن جهت به اتمام رساندن تعطیلات پایان هفته است! دیروز، من روز بزرگی داشتم و توانستم در مسابقه گرند پریکس دوم شوم. من فکر می کنم که اسب های من واقعا در این استادیوم احساس راحتی می کنند و به همین دلیل توانستم نتایج بسیار خوبی به دست آورم. اسب های من خیلی کم در این استادیوم حضور داشته اند و به همین دلیل، دیدن عملکرد فوق العاده آن ها، واقعا دلچسب است.

مسیر مسابقه 1.50 متری امروز توسط یولیانو وزانی طراحی شده بود و با وجود تعیین زمان اندک جهت طی نمودن مسیر در دور نخست، 10 نفر از برترین سوارکاران جهان توانستند به دور دوم راه پیدا کنند. گفتنیست، دور پنجم و بعدی رقابت های LGCT هفته آینده در شهر استکهلم سوئد برگزار خواهد شد.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

نشانه هایی از بیماری داخلی در اسب ها

نشانه هایی از بیماری داخلی در اسب ها مادیون مرجع اخبار سوارکاری – نشانه هایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *