خانه / اخبار سوارکاری / مایکل وندر ولتن عنوان قهرمانی مسابقه پرش لونژین گلوبال چمپیونز تور فالکنس وارد را به دست آورد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

مایکل وندر ولتن عنوان قهرمانی مسابقه پرش لونژین گلوبال چمپیونز تور فالکنس وارد را به دست آورد

مایکل وندر ولتن عنوان قهرمانی مسابقه پرش لونژین گلوبال چمپیونز تور فالکنس وارد را به دست آورد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – مایکل وندر ولتن عنوان قهرمانی مسابقه پرش لونژین گلوبال چمپیونز تور فالکنس وارد را به دست آورد

به گزارش وبسایت گرند پریکس، مایکل وندر ولتن (Maikel van der Vleuten) ستاره سوارکاری کشور هلند موفق شد به کمک اسبی به نام Dana Blue عنوان قهرمانی رقابت های لونژین گلوبال چمپیونز تور را در خانه و در شهر فالکنس وارد هلند به دست آورد.

مایکل وندر ولتن پس از کسب دومین قهرمانی خود در این فصل از رقابت های گلوبال چمپیونز تور در مورد اسب 11 ساله خود Dana Blue گفت:

Dana Blue مادیان فوق العاده ای است. او همیشه برای من می جنگد. سوارکاران بسیار خوبی در این مسابقه حضور داشتند و من نمی توانستم عملکردی بهتر از این داشته باشم. برای من واقعا باعث افتخار است که در مقابل دیدگان هم وطنان خودم به قهرمانی رسیدم. این اولین قهرمانی من در فالکنس وارد بود و من از این بابت بسیار خوشحالم.

وندر ولتن پیش از این توانسته بود جواز حضور در مسابقه سوپر گرند پریکس پراگ را کسب کند و بدین ترتیب، نفر دوم مسابقه امروز یعنی اولیویر فیلیپیرتز (Olivier Philippaerts) از بلژیک موفق شد جای خودش را در بین ستاره هایی که قرار است به جمهوری چک سفر کنند، باز کند. فیلیپیرتز با ابراز خرسندی از این بابت، در مصاحبه خود عنوان کرد:

من بسیار خوشحالم که به سوپر گرند پریکس پراگ راه یافتم. امروز، روز بسیار بسیار خوبیست.

با نتایج به دست آمده در رقابت های فالکنس وارد، پیتر دووس (Pieter Devos) سوارکار مطرح بلژیکی همچنان در صدر جدول رده بندی کلی رقابت های گلوبال چمپیونز تور قرار دارد. بن مار بریتانیایی با 14 امتیاز کمتر نسبت به پیتر دووس، جایگاه دوم را به خود اختصاص داده است.

 

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

نحوه ی درمان شپش در اسب ها – قسمت دوم

نحوه ی درمان شپش در اسب ها – قسمت دوم مادیون مرجع اخبار سوارکاری – …