خانه / اخبار سوارکاری / مایکل بلیک به سمت رئیس دپارتمان رشته پرش فدراسیون سوارکاری ایرلند منصوب شد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

مایکل بلیک به سمت رئیس دپارتمان رشته پرش فدراسیون سوارکاری ایرلند منصوب شد

مایکل بلیک به سمت رئیس دپارتمان رشته پرش فدراسیون سوارکاری ایرلند منصوب شد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – مایکل بلیک به سمت رئیس دپارتمان رشته پرش فدراسیون سوارکاری ایرلند منصوب شد

به گزارش وبسایت گرند پریکس، کشور ایرلند همیشه به عنوان یکی از کشورهای صاحب سبک در رشته های مختلف ورزش سوارکاری مطرح بوده است. اخیرا فدراسیون سوارکاری این کشور اعلام کرد که مایکل بلیک (Michael Blake) از این پس به عنوان رئیس دپارتمان توسعه رشته پرش در این کشور فعالیت خواهد کرد. بلیک پیش از این به عنوان مربی و سرمربی در تیم ملی بزرگسالان ایرلند فعالیت نموده است و بسیاری از دستاورد های بزرگ این کشور در رشته پرش همچون کسب مقام قهرمانی در رقابت های قهرمانی اروپا در سال 2017 و همچنین قهرمانی در فینال جام ملت های سورکاری در پاییز سال جاری، مدیون زحمات او و همکارانش می باشد.

مایکل بلیک پس از دریافت سمت جدیدش در فدراسیون سوارکاری ایرلند، در مصاحبه با خبرگزاری های ورزشی این کشور گفت:

بسیار خوشحالم که پیش از آغاز مراحل آماده سازی برای المپیک 2020 توکیو، از سوی فدراسیون سوارکاری ایرلند به عنوان رئیس دپارتمان تیم ملی پرش بزرگسالان انتخاب شدم. این مساله برای من افتخار بسیار بزرگیست اما در عین حال مسئولیت بسیار بزرگی را بر دوشم قرار می دهد چراکه من تنها کسی خواهم بود که مسئول انتخاب تیم ملی ایرلند برای رقابت در المپیک 2020 می باشد. من در این راه حمایت اعضای فدراسیون سوارکاری ایرلند و همچنین مقامات دولتی در حوزه ورزش را خواهم داشت. این فرصت را به بهترین سوارکارانمان خواهم داد تا خودشان را جهت انتخاب شدن به عنوان سوارکار ملی پوش، اثبات کنند.

همچنین، می خواهم در اینجا از مالکانی که اسب های شگفت انگیز خود را در اختیار سوارکاران تیم ملی ایرلند قرار می دهند، به طور ویژه تشکر کنم. 32امین دوره المپیک برای ما بسیار منحصر به فرد است چراکه در سه رشته پرش، ایونتینگ و درساژ سوارکارانی را به المپیک خواهیم فرستاد.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

هیپوتراپی و سواری درمانی

هیپوتراپی و سواری درمانی مادیون مرجع اخبار سوارکاری – هیپوتراپی و سواری درمانی نتایج مثبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *