خانه / اخبار سوارکاری / مارلون مودولو زانوتلی مدال طلای انفرادی رشته پرش در بازی های پن امریکن را به دست آورد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

مارلون مودولو زانوتلی مدال طلای انفرادی رشته پرش در بازی های پن امریکن را به دست آورد

مارلون مودولو زانوتلی مدال طلای انفرادی رشته پرش در بازی های پن امریکن را به دست آورد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – مارلون مودولو زانوتلی مدال طلای انفرادی رشته پرش در بازی های پن امریکن را به دست آورد

به گزارش وبسایت گرند پریکس، مارلون مودولو زانوتلی( Marlon Modolo Zanotelli ) از برزیل موفق شد ضمن کسب مدال طلای انفرادی در رشته پرش در بازی های پن امریکن، جواز حضور در المپیک 2020 توکیو را نیز به دست آورد. رقابت های پن امریکن 2019 در کشور پرو برگزار می گردد و برزیلی ها تا کنون در رشته های مختلف سوارکاری بسیار خوب ظاهر شده اند. پس از زانوتلی قهرمان، لاروکا جونیور (Larocca, Jr) از آرژانتین به مدال نقره رسید و بیزی مدن سوارکار نامدار کشور آمریکا نیز به مدال برنز بسنده کرد.

مارلون مودولو زانوتلی که مدال طلا را به کمک یک مادیان 13 ساله به نام Selle Francais به دست آورد، در مصاحبه خود پس از کسب عنوان قهرمانی گفت:

در هنگام وود به راند دوم من فقط سعی کردم آرام و خونسرد باشم زیرا می دانستم اگر بی اشتباه عمل کنم، مادیانم قادر است مسیر را بدون خطا بپرد. تنها کاری که من باید انجام می دادم این بود که به اعصاب خودم مسلط باشم. من اولین سوارکاری بودم که مسیر را بدون خطا پرید و از این بابت در موقعیت بسیار خوبی قرار گرفتم زیرا می دانستم که سوارکاران دیگر تحت فشار قرار خواهند گرفت.

لاروکا جونیور آرژانتینی گه به کمک اسب 9 ساله خود به نام Finn Lente توانست با کسب مقام دوم به المپیک 2020 توکیو نیز صعود کند، در کنفرانس خبری خود چنین عنوان کرد:

من در این مسابقه مدال می خواستم. این تنها هدفم بود و به طرز باورنکردنی نیز محقق شد. معجزه همیشه اتفاق می افتد. من در پرو 20، 25 نفر دوست و فامیل دارم و بسیار عالیست که در حضور آنها توانستم مدال کسب کنم.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

نحوه ی درمان شپش در اسب ها – قسمت دوم

نحوه ی درمان شپش در اسب ها – قسمت دوم مادیون مرجع اخبار سوارکاری – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *