خانه / اخبار سوارکاری / قهرمانی کریستین کوکک در مسابقه پنج ستاره جام جهانی سوارکاری در ریاض
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

قهرمانی کریستین کوکک در مسابقه پنج ستاره جام جهانی سوارکاری در ریاض

قهرمانی کریستین کوکک در مسابقه پنج ستاره جام جهانی سوارکاری در ریاض

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – قهرمانی کریستین کوکک در مسابقه پنج ستاره جام جهانی سوارکاری در ریاض

به گزارش وبسایت worldofshowjumping،رقابت های سوارکاری در شهر ریاض پایتخت عربستان صعودی در حال پیگیریست و در یکی از مهمترین مسابقات آن موسوم به جام جهانی CSI5*-W، کریستین کوکک (Christian Kukuk) سوارکار کشور آلمان موفق شد مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهد. کوکک این قهرمانی ارزشمند را به کمک یک اسب بسیار جوان و 8 ساله به نام Mumbai به دست آورد. این سوارکار موفق شد در راند دوم مسابقه با ثبت زمان 40.45 ثانیه بدون خطا، نخستین قهرمانی خود در یک مسابقه پنج ستاره را جشن بگید.

کریستین کوکک پس از کسب قهرمانی در جام جهانی ریاض در مصاحبه ی خود عنوان کرد:

من امروز خیلی خوشحالم و به اسبم Mumbai افتخار می کنم. Mumbai تنها 8 سال سن دارد و این مسابقه نخستین رقابت پنج ستاره ی او بود، با این حال، او با عملکردش باعث شد که من احساس کنم تاکنون 100 بار در رقابت های پنج ستاره حضور داشته است! این بهترین پایان ممکن برای سال 2020 بود و من مشتاقانه منتظر آغاز رقابت ها در سال 2021 و کسب موفقیت در آن ها هستم.

در این رقابت مهم، پس از کوکک، هموطنش دنیل دوسر (Daniel Deusser)، که در مسابقه پنج ستاره هفته گذشته قهرمان شده بود، سوار بر اسب Scuderia 1918 Tobago Z به مقام نایب قهرمانی رسید. دوسر زمان 41.42 ثانیه را به ثبت رسانده بود. در نهایت، یاس ورلوی (Jos Verlooy) سوارکار جوان کشور بلژیک نیز مقام سوم را به خود اختصاص داد.

گفتنیست مربی کریستین کوکک یعنی لاگر بیربام (Ludger Beerbaum) نیز در این مسابقه حضور داشت و با اسب Mila در جاگاه سوم ایستاد. جولین ایپیلارد فرانسوی یکی دیگر از سوارکاران مطرح حاضر در این رقابت نیز به جایگاه پنجم رضایت داد.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

لیست غذایی اسب ها

لیست غذایی اسب ها مادیون مرجع اخبار سوارکاری – لیست غذایی اسب ها لیستی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *