خانه / اخبار سوارکاری / قهرمانی مرد شماره یک رنکینگ جهانی پرش در مسابقه گرند پریکس پنج ستاره هابساید
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

قهرمانی مرد شماره یک رنکینگ جهانی پرش در مسابقه گرند پریکس پنج ستاره هابساید

قهرمانی مرد شماره یک رنکینگ جهانی پرش در مسابقه گرند پریکس پنج ستاره هابساید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – قهرمانی مرد شماره یک رنکینگ جهانی پرش در مسابقه گرند پریکس پنج ستاره هابساید

به گزارش وبسایت مادیون و به نقل از worldofshowjumping، تورنومنت سوارکاری هابساید در فرانسه در حال پیگیریست و در یکی از سطح بالاترین مسابقات آن، استیو گاردت (Steve Guerdat) مرد شماره یک جهان در رشته پرش موفق شد مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهد. این مسابقه گرند پریکس در سطح پنج ستاره و کلاس 1.6 متر برگزار شد و 46 نفر از برترین سوارکاران جهان در آن شرکت کرده بودند.

مسیر این مسابقه توسط گرگوری بودو از کشور میزبان طراحی شده بود. به دلیل درخواست سوارکاران فرانسوی و به منظور آماده سازی جهت حضور در مسابقات المپیک 2021 توکیو، برای نخستین بار در تاریخ رقابت های هابساید از موانع آبی استفاده شده بود و اسب ها باید از روی استخرهای آب پرش می کردند.

استیو گاردت پس از کسب مقام قهرمانی در مصاحبه خود گفت:

این، نخستین قهرمانی من پس از پدر شدنم بود و به همین دلیل ارزش بسیار زیادی برایم دارد. من فکر میکنم که دختر من هم اکنون به هیچ وجه نمیداند که چه اتفاقی افتاده است ولی برای من خیلی ارزش دارد که در روزی که دخترم به سن پنج هفتگی میرسد، توانستم یک مسابقه گرند پریکس پنج ستاره را برای او ببرم. در دور دوم، ما عملکرد ادواردو آلوارز آزنار را درون نمایشگر دیدیم و واقعا انتظار نداشتیم که او تا این حد مسیر را با سرعت بالا پشت سر بگذارد.

پیش از آغاز دور دوم، ما برای ارزیابی زمین مسابقه، وارد زمین شدیم ولی به دلیل تعدد موانع، نتوانستم به خوبی مسیر را آنالیز کنم و این هم یکی از دلایلی بود که باعث شد عملکرد ادواردو آزنار مرا نگران کند. خوشبختانه اسب من در دوم واقعا عالی پرید و همه چیز برایم به خوبی پیش رفت.

گفتنیست استیو گاردت در این مسابقه از اسبی به نام Venard de Cerisy استفاده نموده بود.

 

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

نشانه هایی از بیماری داخلی در اسب ها

نشانه هایی از بیماری داخلی در اسب ها مادیون مرجع اخبار سوارکاری – نشانه هایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *