خانه / اخبار سوارکاری / قهرمانی لارا کرات در آخرین روز از رقابت های تور بهاره ESP
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

قهرمانی لارا کرات در آخرین روز از رقابت های تور بهاره ESP

قهرمانی لارا کرات در آخرین روز از رقابت های تور بهاره ESP

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – قهرمانی لارا کرات در آخرین روز از رقابت های تور بهاره ESP

به گزارش وبسایت مادیون و به نقل از worldofshowjumping، مسابقات تور بهاره ESP در سال 2021 مجموعا در طول پنج هفته و در منطقه پالم بیچ فلوریدا در کشور آمریکا برگزار شد. در آخرین روز از این مسابقات و در یک رقابت 3 ستاره و 137 هزار دلاری، لارا کرات (Laura Kraut) از کشور میزبان موفق شد مقام قهرمانی را به خود اخصاص دهد.

مسیر مسابقه توسط کتسی کروز از مکزیک و اندی کریستینسن از اکوادور طراحی شده بود و از بین 44 سوارکار شرکت کننده در دور نخست، 11 نفر موفق شدند به دور دوم راه پیدا کنند. لارا کرات که سابقه کسب مدال طلای المپیک را نیز در کارنامه خود دارد، در این مسابقه از یک اسب جدید و 11 ساله به نام Baloutinue استفاده کرده بود و موفق شد به کمک این اسب، مسیر دور دوم را در 40 ثانیه بدون خطا طی نماید.

کرات پس از پایان مسابقه در مورد اسب خود گفت:

من خیلی ذوق زده هستم. چیزی که من همیشه در مورد Baloutinue دوست دارم این است که او مرا به یاد اسب های تروبورد می اندازد. Baloutinue یک اسب بسیار پر خون و شجاع است و تمامی قابلیت های یک اسب تروبورد را در خود دارد. Baloutinue یک اسب بسیار سریع است. به دلیل داشتن چنین کیفیتی، او امروز توانست مسیر را خیلی سریع طی کند، چراکه من امروز سعی نکردم که او را با سرعت زیاد هدایت کنم. من امروز گام های بیشتری را نسبت به سوارکاران دیگر استفاده کردم ولی به دلیل سرعت بالای اسبم، توانستم از همه ی آنها عملکرد سریع تری داشته باشم. Baloutinue  پس از پریدن از روی موانع، خیلی زود خودش را جمع و جور می کند و همین نکات بود که امروز باعث قهرمانی من شد.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

ویدئو قهرمانی سیمون دلیستر در مسابقات سوارکاری هابساید ، رده 1.50

ویدئو قهرمانی سیمون دلیستر در مسابقات سوارکاری هابساید ، رده 1.50 مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *