خانه / اخبار سوارکاری / قهرمانی دراماتیک تیم مادرید این موشن در رقابت های گلوبال چمپیونز لیگ کن
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

قهرمانی دراماتیک تیم مادرید این موشن در رقابت های گلوبال چمپیونز لیگ کن

قهرمانی دراماتیک تیم مادرید این موشن در رقابت های گلوبال چمپیونز لیگ کن

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – قهرمانی دراماتیک تیم مادرید این موشن در رقابت های گلوبال چمپیونز لیگ کن

به گزارش وبسایت گرند پریکس، در یک شب بسیار دراماتیک در دور هفتم رقابت های گلوبال چمپیونز لیگ که در شهر کن فرانسه برگزار می شد، اریک وندر ولتن (Eric van der Vleuten) به همراه پسرش مایکل وندر ولتن ( Maikel van der Vleuten) از تیم سوارکاری مادرید این موشن ( Madrid in Motion) موفق شدند عنوان قهرمانی را کسب نمایند. با کسب این نتیجه، رقابت در بالای جدول بسیار حساس شد اما تیم قدرتمند شانگهای سوانز همچنان با 145 امتیاز در صدر قرار دارد. تیم میامی سلتیکس با  137 امتیاز به رتبه دوم صعود کرد و تیم سن تروپه پایرتس تنها با یک امتیاز کمتر نسبت به تیم دوم و با 136 امتیاز در رده سوم قرار گرفته است.

در رقابت های کن، تیم نیویورک امپایر که با در اختیار داشتن دنیس لینچ و هانس دیتر درهر در راند اول مسابقات قهرمان شده بود، در راند دوم عملکرد بسیار ضعیفی داشت و از رقابت حذف شد تا یک شک بزرگ به رقابت های کن وارد گردد. اسب های هر دو سوارکار تیم نیویورک امپایر از پریدن امتناع کردند تا این تیم در کسب مقام ناکام بماند.

مایکل وندر ولتن پس از اتمام مسابقه در مصاحبه خود اینگونه به صحبت پرداخت:

روز پنجشنبه اسب های ما وضعیت بسیار خوبی داشتند و اسب پدرم دو راند فوق العاده را بدون خطار پرید. قهرمانی در این رقابت ها واقعا افتخار بزرگیست. پدرم همیشه بهترین مربی من بود و عالیست که خودش هم هنوز می تواند در بالاترین سطح مسابقه دهد. ما از برد امروزمان بسیار خوشحال هستیم.

در دور هفتم رقابت های گلوبال چمپیونز لیگ پس از تیم قهرمان، میامی سلتیکس در جایگاه دوم قرار گرفت و تیم شانگهای سوانز نیز سوم شد.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

کارل کوک برنده مسابقات گرند پریکس دو ستاره اسپلیت راک شد

کارل کوک برنده مسابقات گرند پریکس دو ستاره اسپلیت راک شد مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *