خانه / اخبار سوارکاری / قهرمانی تیم موناکو ایسز در مسابقه GCL فالکنسوارد هلند
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

قهرمانی تیم موناکو ایسز در مسابقه GCL فالکنسوارد هلند

قهرمانی تیم موناکو ایسز در مسابقه GCL فالکنسوارد هلند

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – قهرمانی تیم موناکو ایسز در مسابقه GCL فالکنسوارد هلند

به گزارش مادیون و به نقل از وبسایت رسمی مسابقات گلوبال چمپیونز لیگ، مسابقات GCL با جذابیت هرچه تمام تر و این بار در شهر فالکنسوارد هلند برگزار شد و در نهایت، تیم موناکو ایسز موفق شد مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهد. ترکیب تیم موناکو را در این مسابقه یاس ورلوی و لارا کرات تشکیل می دادند. پس از موناکو ایسز، تیم میزبان یعنی فالکنسوارد یونایتد در جایگاه دوم ایستاد تا در رده بندی کلی مسابقات نیز جای شانگهای سوانز را در صدر جدول بگیرد.

تیم موناکو ایسز برای نخستین بار در فصل جاری مسابقات GCL توانست به مقام قهرمانی دست پیدا کند. یاس ورلوی یکی از سوارکاران این تیم پس از پایان مسابقه در مصاحبه خود گفت:

امروز، اسب های ما خیلی عالی پریدند و همه چیز مطابق نقشه پیش رفت. بار دیگر زمین استادیوم تاپس اینترنشنال شهر فالکنسوارد با چمن پوشیده شد و این مساله واقعا عالیست. اسب ها عاشق چمن هستند و هیچ چیز به اندازه پرش بر روی یک زمین چمن ایده آل، لذت بخش نیست.

لارا کرات هم تیمی ورلوی نیز با صحبت های او موافق بود:

کسب امتیاز تیم نخست برای من بسیار لذت بخش است چراکه برای نخستین بار در این فصل است که توانسته ایم چنین موفقیتی را به دست آوریم. زمین این مسابقه واقعا عالیست. شرایط زمین مسابقه واقعا بهتر از این نمی شد.

تیم شانگهای سوانز که پیش از این مسابقه در جدل رده بندی کلی رقابت های GCL در سال 2021 در رده نخست قرار داشت، در این مسابقه از ترکیب قدرتمند کریستین آلمن و پیوس شوایزر استفاده کرده بود ولی در نهایت با قرار گیری در رده یازدهم به کار خود پایان داد تا در رده بندی کلی نیز به رده دوم سقوط نماید.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

نشانه هایی از بیماری داخلی در اسب ها

نشانه هایی از بیماری داخلی در اسب ها مادیون مرجع اخبار سوارکاری – نشانه هایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *