خانه / اخبار سوارکاری / قهرمانی تیم ملی پرش با اسب بلژیک در مسابقات جام ملت های رم
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

قهرمانی تیم ملی پرش با اسب بلژیک در مسابقات جام ملت های رم

قهرمانی تیم ملی پرش با اسب بلژیک در مسابقات جام ملت های رم

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – قهرمانی تیم ملی پرش با اسب بلژیک در مسابقات جام ملت های رم

به گزارش وبسایت مادیون و به نقل از worldofshowjumping، تیم ملی پرش با اسب بلژیک امروز توانست دست به کار بزرگی بزند و بالاتر از تیم قدرتمند آلمان، مقام قهرمانی مسابقه جام ملت های رم که در استادیوم پیزا دی سینای این شهر برگزار می شد، را به دست آورد. این دومین بار در تاریخ مسابقه جام ملت های رم بود که تیم بلژیک توانسته مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهد.

هیجان در این مسابقه به بالاترین حد خود رسید تا جایی که سوارکار جوان و عضو جدید تیم ملی آلمان یعنی کندرا برینکوپ و گرگوری واثیلیت، سوارکار باتجربه تیم ملی بلژیک، باید تکلیف تیم قهرمان را مشخص می کردند. واثیلیت 40 ساله به همراه نریان فوق العاده و 13 ساله خود به نام Nevados S به عنوان آخرین سوارکار بلژیک وارد مانژ شد و توانست مسیر را بدون خطا در زمان 36.01 ثانیه طی نماید. پس از واثیلیت، نوبت به برینکوپ 26 ساله رسید تا به عنوان آخرین سوارکار کشورش وارد زمین شود. این سوارکار که فشار زیادی را بر روی خود احساس می کرد، در نهایت توانست با ارائه یک عملکرد درخشان و سوار بر مادیان Kastelle Memo زمان 36.63 ثانیه را از خود بر جای بگذارد، اما این عملکرد خوب باعث قهرمانی تیم ملی آلمان نشد و بلژیکی ها تنها با چند صدم ثانیه اختلاف، به مدال طلا دست پیدا کردند.

در مجموع 12 کشور در جام ملت های رم شرکت کرده بودند و پس از بلژیک و آلمان، تیم های برزیل و فرانسه به طور مشترک سوم شدند. تیم های قدرتمند آمریکا و سوئد نیز به ترتیب با 9 و 12 خطا در رده های چهارم و پنجم قرار گرفتند. تیم میزبان یعنی ایتالیا عملکرد ضعیفی داشت و به همراه تیم های ژاپن، مصر و ایرلند از صعود به دور دوم بازماند.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

نشانه هایی از بیماری داخلی در اسب ها

نشانه هایی از بیماری داخلی در اسب ها مادیون مرجع اخبار سوارکاری – نشانه هایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *