خانه / اخبار سوارکاری / قهرمانی تیم فالکنسوارد یونایتد در مسابقه گلوبال چمپیونز لیگ سن تروپه
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

قهرمانی تیم فالکنسوارد یونایتد در مسابقه گلوبال چمپیونز لیگ سن تروپه

قهرمانی تیم فالکنسوارد یونایتد در مسابقه گلوبال چمپیونز لیگ سن تروپه

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – قهرمانی تیم فالکنسوارد یونایتد در مسابقه گلوبال چمپیونز لیگ سن تروپه

به گزارش مادیون و به نقل از وبسایت رسمی مسابقات GCL، تیم فالکنسوارد یونایتد متشکل از پیدر فردریکسون و ادوینا تاپس الکساندر موفق شد در مسابقه GCL سن تروپه، مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهد. همانطور که پیشتر نیز در مادیون خواندید، پیدر فردریکسون در رده انفرادی و در مسابقه بزرگ LGCT نیز توانسته بود به مدال طلا دست پیدا کند و حالا در رده تیمی هم به قهرمانی رسید تا استادیوم منطقه سن تروپه را با خاطراتی بسیار خوش ترک نماید.

تیم شانگهای سوانز که در دور قبلی GCL در شهر رم ضمن کسب عنوان قهرمانی، به رده نخست جدول رده بندی کلی مسابقات نیز صعود کرده بود، در سن تروپه قافیه را به تیم فالکنسوارد واگذار کرد و در رده دوم قرار گرفت. ترکیب تیم سوانز را در این مسابقه، همانند مسابقات پیشین، کریستین آلمن و مکس کانر تشکیل می دادند. تیم بزرگ لاندن نایتس که به عنوان مدافع عنوان قهرمانی در مسابقات این فصل شرکت نموده، هم با ترکیب بن مار و نیکولا فیلیپیرتز در جایگاه سوم ایستاد.

ادوینا تاپس الکساندر پس از کسب مقام قهرمانی در مصاحبه خود اینچنین به صحبت پرداخت:

این برای نخستین بار در سال جاری بود که من برای تیمم به میدان میرفتم و بسیار خوشحالم که امروز با پیدر هم تیمی بودم. خوشبختانه او امروز خیلی سریع مسیر مسابقه را طی نمود. هنگامی که وارد زمین شدم، کمی استرس داشتم زیرا شنیدم که گوینده استادیوم اعلام کرد: ” حالا همه چیز به عملکرد ادوینا بستگی دارد!”

گفتنیست، در جدول رده بندی کلی مسابقات هم اکنون تیم شانگهای سوانز با 80 امتیاز همچنان در صدر قرار دارد و تیم فالکنسوارد یونایتد تنها یا 3 امتیاز اختلاف در رده دوم جای گرفته است. مادرید این موشن نیز با 55 امتیاز سوم است.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

نشانه هایی از بیماری داخلی در اسب ها

نشانه هایی از بیماری داخلی در اسب ها مادیون مرجع اخبار سوارکاری – نشانه هایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *