خانه / اخبار سوارکاری / قهرمانی اریک لاماز در مسابقه 6 هزار دلاری فستیوال زمستانی سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

قهرمانی اریک لاماز در مسابقه 6 هزار دلاری فستیوال زمستانی سوارکاری

قهرمانی اریک لاماز در مسابقه 6 هزار دلاری فستیوال زمستانی سوارکاری

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – قهرمانی اریک لاماز در مسابقه 6 هزار دلاری فستیوال زمستانی سوارکاری

به گزارش وبسایت worldofshowjumping، اریک لاماز (Eric Lamaze) استاد کانادایی رشته پرش موفق شد در یک رقابت 6 هزار دلاری از سری مسابقات فستیوال زمستانی سوارکاری در پالم بیچ، مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهد. این مسابقه در کلاس 1.45 متر برگزار می شد و لاماز موفق شد به کمک یکی از باتجربه ترین اسب های خود به نام Chacco Kid، مسیر دور دوم را در 26.97 ثانیه بدون خطا و سیع تر از سایرین طی نماید. این سوارکار پس از پایان مسابقه اینگونه به صحبت پرداخت:

مسیر این مسابقه به خوبی طراحی شده بود. این اولین کلاس سوارکاری در هفته ی پیش رو بود و ترکیبی از قدرت و سرعت را شامل می شد. Chacco یک اسب بسیار سریع است. بنابراین، استراتژی من برای بخش سرعت این بود که از پیچ ها تا جای ممکن سریع عبور کنم و در طول مسابقه، ریتم خودم را حفظ نمایم. این مساله به خوبی برای این کلاس جواب داد.

لارا کرات (Laura Kraut) از آمریکا که به عنوان نخستین سوارکار وارد زمین شده بود، توانست سوار بر اسب Goldwin زمان 27.55 ثانیه را به نام خود ثبت نموده و صاحب مکان دوم گردد. لیلی کین (Lillie Keenan) هموطن کرات نیز به کمک اسب Cazaan ضمن ثبت زمان 27.80 ثانیه، در جایگاه سوم ایستاد.

اریک لاماز پس از چهار ماه در یک مسابقه بین المللی شرکت می کرد. او در این باره نیز عنوان کرد:

اسب های من تازه نفس هستند. آن ها برای مدت طلانی استراحت کردند. بنابراین، من احساس بسیار خوبی در مورد شرایط تمامی اسب هایم دارم. پس از یک سال وقفه به دلیل شیوع بیماری کرونا، حالا اسب های من حس می کنند که یک سال جوانتر شده اند.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

خوشحالی در اسب ها

خوشحالی در اسب ها مادیون مرجع اخبار سوارکاری – خوشحالی در اسب ها از کجا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *