خانه / اخبار سوارکاری / قهرمانی ارزشمند دنیل دوسر در مسابقه گرند پریکس 4 ستاره Marshall & Sterling
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

قهرمانی ارزشمند دنیل دوسر در مسابقه گرند پریکس 4 ستاره Marshall & Sterling

قهرمانی ارزشمند دنیل دوسر در مسابقه گرند پریکس 4 ستاره Marshall & Sterling

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – قهرمانی ارزشمند دنیل دوسر در مسابقه گرند پریکس 4 ستاره Marshall & Sterling

به گزارش وبسایت worldofshowjumping، دنیل دوسر (Daniel Deusser) آلمانی موفق شد با کسب مقام قهرمانی در مسابقه گرند پریکس 4 ستاره Marshall & Sterling در کشور آمریکا، یک آخر هفته لذت بخش را برای خود رقم بزند.

مسیر مسابقه توسط اندرسون لیما از برزیل طراحی شده و 16 مانع برای مسیر دور نخست، تعبیه گردیده بود. دوسر دراین مسابقه از مادیان بلژیکی و مشهور Killer Queen استفاده کرده بود و موفق شد به کمک این اسب، مسیر دور دوم را در 39.98 ثانیه بدون خطا طی نماید. این سوارکار پس از پایان مسابقه در مصاحبه خود عنوان کرد:

من از عملکرد Killer Queen در مسابقه امروز بسیار راضی هستم. او دو هفته قبل به اینجا رسید. من این اسب را به زمین های دیگر بردم تا بتوانم او را برای مسابقه بر روی چمن آماده کنم. در نهایت باید بگویم که Killer Queen یک اسب باور نکردنیست. او تمام فاکتورهای مورد نیاز یک اسب پرش خوب را در خود دارد. Killer Queen خیلی چابک، خیلی محطاط و درای قدم های بلند است که به او این قابلیت را می دهد که در زمین به سرعت بدود.

مکلین وارد (McLain Ward) سوارکار نام آشنای کشور میزبان و دارنده دو مدال طلای تیمی المپیک نیز در این رقابت حضور داشت و در نهایت، با اسب 12 ساله ی Contagious در جایگاه سوم قرار گرفت. وارد نیز در مصاحبه خود گفت:

از نمایش Contagious واقعا لذت بردم. ما در فصل پاییز به این اسب کمی استراحت دادیم. من فکر می کنم که Contagious امروز واقعا تماشایی پرید. امسال، مسابقات فستیوال زمستانی سوارکاری بسیار رقابتی تر شده و ما سطح بالاتری نسبت به همیشه را در این رقابت ها شاهد هستیم. سوارکاران خوب زیادی به فلوریدا آمده اند و این واقعا هیجان انگیز است.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

خوشحالی در اسب ها

خوشحالی در اسب ها مادیون مرجع اخبار سوارکاری – خوشحالی در اسب ها از کجا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *