خانه / اخبار سوارکاری / قهرمانی آلبرتو زورزی در هفته دوم تور سوارکاری مدیترانه ای
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

قهرمانی آلبرتو زورزی در هفته دوم تور سوارکاری مدیترانه ای

قهرمانی آلبرتو زورزی در هفته دوم تور سوارکاری مدیترانه ای

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – قهرمانی آلبرتو زورزی در هفته دوم تور سوارکاری مدیترانه ای

به گزارش وبسایت worldofshowjumping، رقابت های سوارکاری مدیترانه ای به هفته دوم خود رسید و در این هفته، آلبرتو زورزی (Alberto Zorzi) از ایتالیا موفق شد در مسابقه گرند پریکس سه ستاره CSI3* مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهد. مسیر مسابقه توسط سانتیاگو وارلا از اسپانیا طراحی شده بود و از بین 49 سوارکار شرکت کننده، 14 نفر موفق شدند به دور دوم راه پیدا کنند.

این قهرمانی برای زورزی بسیار شیرین بود چراکه این سواکار به دلیل مصدومیت از ناحیه بینی، چهار ماه را به دور از میادین حرفه ای سپری کرده بود. زورزی که در این مسابقه سوار بر اسب Cinsey زمان 42.29 ثانیه را به ثبت رسانده بود، پس از کسب مقام قهرمانی در مصاحبه خود گفت:

رقابت های تور مدیترانه ای در اولیوا نوا، نخستین رقابتیست که پس از سپری نمودن دوران مصدومیتم در آن شرکت کردم. من در ماه اکتبر و در رقابت های سن تروپه از روی اسب افتادم و دچار شکستگی بینی شدم. پس از آن، ریکاوری بسیار خوبی داشتم ولی بازگشت به رقابتهای حرفه ای به هیچ وجه آسان نبود. ما مجبور بودیم که پروسه بازگشت به مسابقات را بسیار آهسته به پیش ببریم. این دومین هفته ی من در مسابقات مدیترانه ایست و اکنون احساس بسیار خوبی دارم.

در ابتدای مسابقه امروز، سوارکاران زیادی موفق شدند مسیر را بدون خطا طی کنند و این مساله، باعث نگرانی آلبرتور زورزی شده بود. هرچند، باگذشت زمان، تعداد نمایش های بدون خطا کاهش پیداکرد. زورزی در این باره می گوید:

در ابتدای مسابقه، پنج سوارکار موفق شدند مسیر را بدون خطا به پایان برسانند. من فکر می کنم مسیر مسابقه برای یک رقابت سه ستاره بسیار خوب طراحی شده بود. در دور دوم، نقشه من این بود که پیش از هر چیز مرتکب خطا نشوم، هرچند، با دیدن نمایش دو سوارکار اول، با خودم فکر کردم که می توانم شانس خودم را برای کسب مقام قهرمانی امتحان کنم.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

19 نفر از 25 سوارکار برتر جهان در رشته پرش، در رقابت های Dutch Masters حضور خواهند یافت

19 نفر از 25 سوارکار برتر جهان در رشته پرش، در رقابت های Dutch Masters …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *