خانه / اخبار سوارکاری / فیلیپ ویشاپ مقام قهرمانی مسابقه گرند پریکس پنج ستاره ریاض را به دست آورد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

فیلیپ ویشاپ مقام قهرمانی مسابقه گرند پریکس پنج ستاره ریاض را به دست آورد

فیلیپ ویشاپ مقام قهرمانی مسابقه گرند پریکس پنج ستاره ریاض را به دست آورد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – فیلیپ ویشاپ مقام قهرمانی مسابقه گرند پریکس پنج ستاره ریاض را به دست آورد

به گزارش وبسایت worldofshowjumping، در روزه شنبه، فستیوال سوارکاری دیریاه در شهر ریاض عربستان به انتهای هفته دوم رسید و در مسابقه گرند پریکس CSI5*-W، فیلیپ ویشاپ (Philipp Weishaupt) موفق شد مقام قهرمانی را به کمک اسبی به نام Coby به خود اختصاص دهد.

مسیر این مسابقه توسط یولیانو وزانی طراح مشهور ایتالیایی طراحی شده بود و ویشاپ موفق شد در دور دوم، این مسیر را در 35.38 ثانیه بدون خطا طی نماید. پس از او، هموطن نام آشنایش یعنی دنیل دوسر (Daniel Deusser) سواربر اسبی به نام  Scuderia 1918 Tobago Z ضمن ثبت زمان 35.44 ثانیه، به مقام نایب قهرمانی رسید.

سوارکاران مشهوری از سرتاسر جهان در این مسابقه مهم شرکت کرده بودند. از میان آن ها، یاس ورلوی از بلژیک با اسب Varoune و کریستین کوکک از آلمان با اسب Checker در همان دور نخست مرتکب خطای زمانی شدند و از دور مسابقه کنار رفتند. در مجموع، از بین 23 سوارکار شرکت کننده در دور نخست، 5 سوارکار موفق شدند به دور دوم راه پیدا کنند.

فیلیپ ویشاپ پس از پایان مسابقه در مصاحبه خود عنوان کرد:

اسب من Coby همانند یک ماشین است. حالا، یک و نیم سال است که من او را در اختیار دارم. Coby یک اسب کاملا رقابتیست و من می توانم او را به هر کلاسی از سوارکاری و به هر مسابقه ای ببرم. Coby می تواند در مسابقات بزرگ، در رقابت های سرعت و … شرکت کند.

دو هفته ی گذشته در مسابقات ریاض، من تجریه ای داشتم که قبلا هیچگاه در عمرم چنین چیزی را تجربه نکرده بودم. در این رقابت ها پستی و بلندی های بسیاری را دیدم و با دو اسب مختلف در مسابقه جام جهانی شرکت کردم.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

لیست غذایی اسب ها

لیست غذایی اسب ها مادیون مرجع اخبار سوارکاری – لیست غذایی اسب ها لیستی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *