خانه / اخبار سوارکاری / شش تیم به فینال سوپر کاپ گلوبال چمپیونز لیگ راه یافتند؛ بن مار و تیمش از دور رقابت ها حذف شدند!
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

شش تیم به فینال سوپر کاپ گلوبال چمپیونز لیگ راه یافتند؛ بن مار و تیمش از دور رقابت ها حذف شدند!

شش تیم به فینال سوپر کاپ گلوبال چمپیونز لیگ راه یافتند؛ بن مار و تیمش از دور رقابت ها حذف شدند!

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – شش تیم به فینال سوپر کاپ گلوبال چمپیونز لیگ راه یافتند؛ بن مار و تیمش از دور رقابت ها حذف شدند!

به گزارش وبسایت گرند پریکس، مسابقه سوپر کاپ گلوبال چمپیونز لیگ با حضور برترین تیم های سوارکاری جهان در شهر پراگ پیگیری شد و در روز نخست این مسابقات،شش تیم موفق شدند به فینال راه یابند. تیم های بسیار محبوب و قدرتمند لاندن نایتس و سن تروپه پایرتس که در مسابقات گلوبال چمپیونز لیگ به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان شده بودند، در این مسابقه حذف شدند تا روز نخست به دراماتیک ترین شکل ممکن آغاز گردد.

تیم پاریس پانترز در دور نخست نمایش قدرتمندانه ای داشت و داراگ کنی با اسب Romeo 88  به همراه نایل نثار با اسب Lucifer V مسیر را بدون خطا نمودند و دیگر سوارکار این تیم یعنی گرگوری واثیلیت نیز با اسب MJT Nevados S مرتکب چهار خطا شد تا پاریس پانترز در صدر جدول قرار گیرد. جنیفر گیتس دختر بیل گیتس مشهور و مالک تیم پاریس پانترز پس از نمایش دلچسب تیمش در دور نخست در مصاحبه خود گفت:

نتیجه ی بسیار فوق العاده ای برای تیم ما به دست آمد. امروز همه عالی بودند و من به آنها افتخار می کنم.

تیم میزبان یعنی پراگ لاینز نیز تنها به دلیل اختلاف یک ثانیه ای، از دور مسابقات حذف شد تا تماشاگران حاضر در استادیوم نتوانند تیمشان را در فینال ببینند. جسیکا کورتن مالک تیم پراگ لاینز عنوان کرد:

ما از اینکه تنها به دلیل یک ثانیه اختلاف به فینال نرسیدیم بسیار ناامید هستیم اما این اتفاق به دلیل سطح بسیار بالای این مسابقه می باشد. تیم ما شگفت انگیز بود و من به تمام اسب ها و سوارکارانمان افتخار می کنم.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

نحوه ی درمان عفونت قارچی در اسب ها – قسمت اول

نحوه ی درمان عفونت قارچی در اسب ها – قسمت اول مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *