خانه / اخبار سوارکاری / شارلوت دوژاردین عنوان قهرمانی رقابت های درساژ ویندزور کانادا را به دست آورد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

شارلوت دوژاردین عنوان قهرمانی رقابت های درساژ ویندزور کانادا را به دست آورد

شارلوت دوژاردین عنوان قهرمانی رقابت های درساژ ویندزور کانادا را به دست آورد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – شارلوت دوژاردین عنوان قهرمانی رقابت های درساژ ویندزور کانادا را به دست آورد

به گزارش وبسایت گرند پریکس، روز سوم رقابت های جهانی سوارکاری رویال ویندزور در حالی پیگیری شد که شارلوت دوژاردین (Charlotte Dujardin) بریتانیایی و دارند مدال طلای المپیک ریو، موفق شد در رشته ی درساژ عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهد. دوژاردین دیروز هم در رده CDI4* موفق شده بود مدال طلا را به دست آورد. نکته جالب توجه در مورد رقابت های امروز این بود که هر سه نفر اول توانستند در هوای مطبوع شهر ویندزور و استادیوم زیبای این شهر، رکورد های شخصی خود را ارتقا دهند.

شارلوت دوژاردین با اسب زیبایش Erlentanz موفق شد امتیاز 81.9 درصد را کسب کند و این اولین باری بود که این اسب توانسته امتیازی بالاتر از 80 درصد را کسب کند. این دومین باری بود که دوژاردین با اسب Erlentanz مسابقه می داد. دیگر اسب محبوب دوژاردین یعنی Sonnar در حال ریکاوری پس از شکستگی ساق پا می باشد.

در رقابت های امروز پس از دوژاردین، ریچارد دیویدسون (Richard Davison) با کسب امتیاز 78.31 درصد به کمک اسب Bubblingh در رده دوم قرار گرفت و هایک هالستین (Heike Holstein) ایرلندی با اسب Sambuca سوم شد.

شارلوت دوژاردین پس از کسب عنوان قهرمانی در مصاحبه با خبرنگاران گفت:

این دومین مسابقه فری استایل من با Erlentanz بود و همه چیز برای هر دو ما واقعا جدید است. من امروز میخواستم بعضی چیزها را امتحان کنم. قصد داشتم پا را کمی فراتر بگذارم و شجاعت Erlentanz برای مسابقه دادن در چنین استادیوم های بزرگی را افزایش دهم.

من هفته ی شگفت انگیزی را پشت سر گذاشتم. اینجا یکی از بهترین استادیوم های جهان برای مسابقه دادن است و من عاشق رقابت های سوارکاری ویندزور هستم.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

لارا کرات: یک سوارکار خوب باید شخصیت اسب ها را بشناسد

لارا کرات: یک سوارکار خوب باید شخصیت اسب ها را بشناسد مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *