خانه / اخبار سوارکاری / سیمون دلیستر در مسابقات سوارکاری هابساید یک قهرمانی ارزشمند را کسب نمود
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

سیمون دلیستر در مسابقات سوارکاری هابساید یک قهرمانی ارزشمند را کسب نمود

سیمون دلیستر در مسابقات سوارکاری هابساید یک قهرمانی ارزشمند را کسب نمود

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – سیمون دلیستر در مسابقات سوارکاری هابساید یک قهرمانی ارزشمند را کسب نمود

به گزارش وبسایت مادیون و به نقل از worldofshowjumping، سیمون دلیستر (Simon Delestre) سوارکار کشور فرانسه موفق شد یک قهرمانی مهم و خانگی را در رقابت های سوارکاری هابساید به دست آورد. این مسابقه در سطح پنج ستاره و در کلاس 1.50 متر برگزار می شد و دلیستر توانست سوار بر اسبی به نام Chesall Zimequest مسیر دور دوم را در 59.97 ثانیه بدون خطا و سریع تر از دیگر سوارکاران نامدار حاضر در مسابقه، طی نماید.

نایلز بروینسیلز بلژیکی که به عنوان یکی از سوارکاران مدعی قهرمانی در هابساید حاضر شده بود، به کمک اسب Libelle vd Heffinck و با 0.46 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول، نایب قهرمان شد. نیکولاس دلموت دیگر سوارکار کشور میزبان نیز با اسبی به نام Urvoso du Roch در رده سوم قرار گرفت. یکی از نکات حائز اهمیت در رقابت های هابساید، حضور اریک لاماز، اسطوره رشته پرش در کشور کانادا، و اسب سوپر استارش یعنی Chacco Kid در کلاس 1.5 متر بود. لاماز در این مسابقه نتوانست عملکرد درخشانی از خود به نمایش بگذارد و در نهایت در رتبه چهارم  قرار گرفت.

سیمون دلیستر پس از کسب مقام قهرمانی در مصاحبه خودگفت:

اسب من Chesall ده روز قبل و در رقابت های داچ مسترز، عملکرد بسیار خوبی داشت. او در نخستین مسابقه دوم شد و در مسابقه جایزه بزرگ آئودی نیز چهار خطا داشت ولی پیشرفتش واقعا قابل ملاحظه بود. Chesall پیش از آغاز مسابقه امروز بسیار ریلکس بود و در زمین مسابقه واقعا بینظیر پرید. Chesall در رقابت های سال گذشته هابساید نیز خیلی خوب بود و از آن موقع تا کنون، ما فصل بسیار خوبی را همراه با کسب پیشرفت در حوزه های مختلف، سپری نموده ایم. Chesall اکنون از هر زمان دیگری آماده تر است.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

نشانه هایی از بیماری داخلی در اسب ها

نشانه هایی از بیماری داخلی در اسب ها مادیون مرجع اخبار سوارکاری – نشانه هایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *