خانه / اخبار سوارکاری / سرخیو راموس مدافع تیم فوتبال رئال مادرید یک اسب جدید برای آلوارز مویا خریداری نمود
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

سرخیو راموس مدافع تیم فوتبال رئال مادرید یک اسب جدید برای آلوارز مویا خریداری نمود

سرخیو راموس مدافع تیم فوتبال رئال مادرید یک اسب جدید برای آلوارز مویا خریداری نمود

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – سرخیو راموس مدافع تیم فوتبال رئال مادرید یک اسب جدید برای آلوارز مویا خریداری نمود

به گزارش وبسایت worldofshowjumping، سرخیو راموس کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا یک اسب 8 ساله و با استعداد به نام Eliante Z را برای سرخیو آلوارز مویا سوارکار نامدار اسپانیایی خریداری نمود. از سرخیو راموس به عنوان یکی از بهترین مدافعان تاریخ فوتبال یاد می شود و حالا به نظر می رسد این بازیکن قصد دارد در دنیای سوارکاری نیز فعالیت داشته باشد.

آلوارز مویا در مورد اضافه شدن Eliante Z به اصطبل اسب هایش عنوان کرد:

من در مورد آینده ی Eliante Z بسیار هیجان زده هستم. به خاطر داشتن فرصت همکاری با سرخیو راموس به خودم میبالم. او یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال است که به اسب ها و فعالیت در بالاترین سطح سوارکاری نیز علاقه دارد. من مطمئنم که ما در کنار موفقیت ها، روزهای خوش بسیار زیادی را نیز در کنار یکدیگر خواهیم داشت.

دنیل بلومن مالک پیشین Eliante Z نیز در مورد فروش این مادیان گفت:

برای ما در مجموعه سوارکاری بلومن باعث خوشحالیست که بخشی از ماجراجویی Eliante Z باشیم. ما بسیار خوش شانس هستیم که گروه بسیار خوبی از اسب ها را در اختیار داریم و می توانیم آن ها را به بهترین سوارکاران جهان بفروشیم. این سوارکاران می توانند اسب های ما را به سطح گرند پریکس برسانند. Eliante Z با سرجیو عالی به نظر می رسد و ما برای هر دو آن ها آرزوی موفقیت داریم.

گفتنیست که تعداد زیادی از سرمربیان و فوتبالیست های مشهور جهان در سال های اخیر در ورزش سوارکاری سرمایه گذاری نموده اند و حالا باید سرخیو راموس را نیز جزوی از آن ها دانست. از مشهورترین افراد فوتبالی حاضر در عرصه سوارکاری می توان به سر الکس فرگوسن سرمربی افسانه ای و پیشین تیم فوتبال منچستریونایتد اشاره نمود.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

لیست غذایی اسب ها

لیست غذایی اسب ها مادیون مرجع اخبار سوارکاری – لیست غذایی اسب ها لیستی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *