خانه / اخبار سوارکاری / سالوادور اونیت بدون حضور در دور دوم، مقام قهرمانی جام جهانی پرش لئون را به دست آورد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

سالوادور اونیت بدون حضور در دور دوم، مقام قهرمانی جام جهانی پرش لئون را به دست آورد

سالوادور اونیت بدون حضور در دور دوم، مقام قهرمانی جام جهانی پرش لئون را به دست آورد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – سالوادور اونیت بدون حضور در دور دوم، مقام قهرمانی جام جهانی پرش لئون را به دست آورد

به گزارش وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری، سالوادور اونیت (Salvador Onate) موفق شد مقام قهرمانی مسابقه جام جهانی پرش در شهر لئون مکزیک را به خود اختصاص دهد. مسیر این مسابقه توسط اندرسون لیما از برزیل طراحی شده بود و نکته جالب توجه این بود که بجز اونیت، هیچ سوارکاری نتوانست مسیر را در دور نخست بدون خطا طی کرده و به دور دوم راه پیدا کند. بنابراین، سالوادور اونیت سوار بر اسب Beautiful Red با وجود مرتکب شدن یک خطای زمانی، قهرمان جام جهانی شد! این اولین بار است که در مسابقات امسال جام جهانی پرش در قاره های مختلف، چنین اتفاقی رخ می دهد.

پس از اونیت، آرتورو پارادا وایخو (Arturo Parada Vallejo) دیگر سوارکار مکزیک با ثبت زمان 78.72 ثانیه و مرتکب شدن چهار خطا، نایب قهرمان شد. وایخو در این مسابقه از اسبی به نام Tarzan d’Ivraie استفاده کرده بود. خوان ژوزه زندیاس سالگادو (Juan Jose Zendejas Salgado) هم سوار بر اسب Just Nice van het Indihoff با ثبت زمان 79.40 ثانیه و چهار خطا، در رده سوم ایستاد.

سالوادور اونیت پس از کسب مقام قهرمانی در مصاحبه خود گفت:

پیش از آغاز مسابقه، به محض اینکه وارد مانژ شدم، فهمیدم که امروز حداکثر یک یا دو نفر مسیر را بدون خطا طی خواهند کرد. وقتی با اسبم وارد رینگ مسابقه شدم، می دانستم که به هیچ وجه نباید عجله کنم. احتمالش میرفت که مرتکب خطای زمانی شوم اما نباید عجله می کردم.

سوارکاران فوق العاده ای پشت سر من قرار داشتند و فکر میکردم بعد از من، یک نفر مسیر را بدون خطا خواهد پرید. در نهایت، همه چیز به سود من پیش رفت.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

نیلز براینسلز و گانسیا د موره: قهرمان فینال مسابقات گرند پریکس سنت تروپز ،رده 1.60(ویدئو)

نیلز براینسلز و گانسیا د موره: قهرمان فینال مسابقات گرند پریکس سنت تروپز ،رده 1.60 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *