خانه / اخبار سوارکاری / رابطه ی اسب و گربه
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

رابطه ی اسب و گربه

رابطه ی اسب و گربه

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – رابطه ی اسب و گربه

در زندگی، دوستان می توانند به هر شکل و اندازه ای باشند. این به ویژه در مورد گربه و گربه سانان و اسب صادق است. آیا می دانستید که گربه ها و اسب ها می توانند به دوستان نزدیک تبدیل شوند؟ ما دلایل بسیار ناب و بی نظیری برای شما داریم که چرا این موضوع ممکن است؟ به محض خواندن این مقاله، به روابط آنها کاملاً جدید نگاه خواهید کرد!

با وجود اندازه و خلق و خوی آنها، این دو حیوان در واقع تفاوت چندانی ندارند.

هر آنچه را که درباره ی تفاوت های واضح بین این دو حیوان می دانید فراموش کنید. برای لحظه ای روی روح هر دو حیوان تمرکز کنید. مشاور مراقبت طبیعی از اسب و ویرایشگر مجله ی Natural Horse، لیزا راس ویلیامز به پیوند بی نظیری که بین این دو حیوان مشترک است پرداخته و اینکه چرا اغلب اوقات عاشقان اسب دوستداران گربه ها نیز هستند:

“اکثر مردم وقتی می گویم گربه ها بسیار شبیه اسب ها هستند فکر می کنند که من احمق هستم. به طور مثال گربه ها شکارچیان عالی هستند و اسب ها حیوانات طعمه، که دو ذهنیت کاملاً متفاوت از آن جنبه دارند، علاوه بر این در رژیم و همچنین غریزه تفاوت بسیار دارند. با این حال راه های بسیاری هست که شباهت های این دو حیوان را بتوان مشاهده کرد.”

با وجود اینکه گربه ها حیوانات گله ای نیستند و از این بابت با اسب ها متفاوت اند، اما هر دو به یک اندازه نسبت به محیط اطراف کنجکاو هستند. گربه ها به دلیل طبیعت خشن سگ ها خیلی به آنها نزدیک نمی شوند اما با وجود اینکه اسب ها نیز گله ای زندگی می کنند مانند سگ ها، اما آرامش بیشتری از آنها دارند و گربه ها تمایل بیشتری به آنها دارند.

برای یک اسب، گربه تهدیدی ایجاد نمی کند. به یاد داشته باشید ، اسب به طور غریزی از موقعیت های شکار شدن می هراسد و حتی اگر گربه ها به مراتب کوچکتر باشند، اسب خود را از هر موجودی که خطری برای آنها باشد، دور می کند. گربه ها در بیشتر موارد باعث نمی شوند که اسب ها احساس ترس کنند و این باعث ایجاد حس کنجکاوی در هر دو حیوان می شود و دوستی برقرار می شود.

عاشقان اسب معمولاً چند گربه را در انبار نگه می دارند تا جوندگان را از غذای اسب دور نگه دارند، و معمولاً اینگونه است که دوستی گربه با اسب به وجود می آید.

هر دو موجودات بسیار حساسی هستند.
این حیوانات نه تنها هر دو بصری هستند بلکه موجوداتی بسیار حساس هستند که از ترس رانده می شوند، یعنی صدای بلند و حرکات ناگهانی آنها را می ترساند. به روابط خود در زندگی فکر کنید. آیا شما را به سمت دیگران که شبیه شما هستند جذب نمی کند؟ سپس همین موضوع را برای گربه ها و اسب ها نیز می توان گفت، آنها خارج از گونه های خودشان بسیار شبیه هم هستند!درست شبیه به اسب ها، گربه ها می توانند در حضور انسان ها یک دلهره کلی نشان دهند به ویژه آنهایی که به نظر مشکوک هستند.

“گربه ها و اسب ها نسبت به محیط و احساسات موجودات دیگر بسیار حساس هستند. “ لیزا راس-ویلیامز

اسب ها و گربه ها هر دو بسیار به بازی کردن علاقه دارند.

اسب ها و گربه ها به عشق و محبت بسیار حساس اند. اگر کسی از آنها سو استفاده کند خیلی روابط خوب و احساسی برقرار نخواهند کرد. برعکس سگ ها که به طور کلی از روابط با انسان لذت می برند.

و بهترین قسمت در مورد کسب احترام و عشق از یکی از این حیوانات زیبا این جاست که تا زمانی که شما با آنها درست رفتار کنید آنها با شما خوب و درست رفتار می کنند.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

علی سرچمی و دیامانتا: مقام سوم رده مالکین جام صدران پیشرو (ویدئو)

علی سرچمی و دیامانتا: مقام سوم رده مالکین جام صدران پیشرو اخبار سوار کاری – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *