خانه / اخبار سوارکاری / دنیس لینچ در یازدهمین دور از مسابقات جام جهانی پرش در اروپای غربی، به مقام قهرمانی رسید
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

دنیس لینچ در یازدهمین دور از مسابقات جام جهانی پرش در اروپای غربی، به مقام قهرمانی رسید

دنیس لینچ در یازدهمین دور از مسابقات جام جهانی پرش در اروپای غربی، به مقام قهرمانی رسید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – دنیس لینچ در یازدهمین دور از مسابقات جام جهانی پرش در اروپای غربی، به مقام قهرمانی رسید

به گزارش وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری، در ادامه مسابقات سوارکاری لایپزیگ در آلمان و در مهمترین رقابت آن یعنی جام جهانی پرش، دنیس لینچ (Denis Lynch) ایرلندی موفق شد مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهد. جام جهانی لایپزیگ یازدهمین دور از مسابقات جام جهانی پرش در منطقه غرب اروپا محسوب می شد. دنیس لینچ در این مسابقه از اسبی به نام GC Chopin’s Bushi استفاده کرده بود و با کسب این قهرمانی با ارزش، جواز شرکت در فینال جام جهانی پرش که قرار است در ماه آپریل در شهر لاس وگاس آمریکا برگزار گردد، را نیز کسب نمود.

پس از لینچ، سوارکاران کشور میزبان رتبه های برتر را به خود اختصاص دادند. کریستین آلمن (Christian Ahlmann) سوار بر اسب زیبایی به نام Dominator 2000 Z مسیر مسابقه را در 33.77 ثانیه بدون خطا طی نمود و در جایگاه دوم قرار گرفت. مارکوس انینگ (Marcus Ehning) هم به کمک اسب مشهور Comme il faut جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.

دنیس لینچ که از کسب این قهرمانی کاملا به وجد آمده بود، در کنفرانس مطبوعاتی خود پس از اتمام مسابقه در مورد اسب خود عنوان کرد:

من GC Chopin’s Bushi  را بدون اینکه سوار شوم و به توصیه برترام آلن (دیگر سوارکار مشهور ایرلند) خریداری کردم و تا کنون پستی و بلندی های زیادی را با این اسب تجربه کرده ام. او گاهی اوقات با من سازگاری نمی کرد. ما تصمم گرفتیم گرفتیم که یک سری موضوعات را تغییر دهیم و سپس، GC Chopin’s Bushi  در مسابقات لاکرونیا عملکرد بسیار خوبی ارائه کرد.

باورنکردنیست که که با این اسب در این مسابقه به قهرمانی رسیدم. ما احتیاج داشتیم که روابطمان را با یکدیگر بهتر کنیم و این اتفاق رخ داد.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

نیلز براینسلز و گانسیا د موره: قهرمان فینال مسابقات گرند پریکس سنت تروپز ،رده 1.60(ویدئو)

نیلز براینسلز و گانسیا د موره: قهرمان فینال مسابقات گرند پریکس سنت تروپز ،رده 1.60 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *