خانه / اخبار سوارکاری / حمایت اعضای تیم ملی پرش با اسب کانادا از نیکول واکر پس از مثبت اعلام شدن تست دوپینگ این سوارکار!
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

حمایت اعضای تیم ملی پرش با اسب کانادا از نیکول واکر پس از مثبت اعلام شدن تست دوپینگ این سوارکار!

حمایت اعضای تیم ملی پرش با اسب کانادا از نیکول واکر پس از مثبت اعلام شدن تست دوپینگ این سوارکار!

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – حمایت اعضای تیم ملی پرش با اسب کانادا از نیکول واکر پس از مثبت اعلام شدن تست دوپینگ این سوارکار!

به گزارش وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری، اعضای تیم ملی پرش با اسب کانادا پس از مثبت اعلام شدن تست دوپینگ یکی از هم تیمی های خود به نام نیکول واکر (Nicole Walker) در جریان بازی های پن امریکن، به حمایت از این سوارکار پرداختند. فدراسیون جهانی سوارکاری این سوارکار را به دلیل پیدا شدن یکی از مواد متابولیت کوکایین در خون این سوارکار، او را تا اطلاع ثانوی از حضور در میادین منع نموده است.

یان میلار ( Ian Millar) یکی از سوارکاران تیم ملی کانادا در صحبت هایی عنوان کرد:

من یکی از طرفداران بزرگ نیکی واکر هستم. او یک سوارکار بسیار جدی و با دیسیپلین است. نیکی از 16 سال قبل توجه مرا به خود جلب کرده است و از همان موقع من فهمیدم که این سوارکار به صورت غریزی دارای استعداد بسیار بالاییست. او بسیار متمرکز، سخت کوش و ماهر بود. او به سختی تلاش کرد و من میدانستم که یک روز افتخار سوارکاری برای تیم ملی کانادا را به دست خواهد آورد. نیکی به پیشرفت خودش در ورزش سوارکاری ادامه داد تا اینکه به یک سوارکار طراز اول تبدیل شد.

احتمالش صفر درصد است، تکرار می کنم صفر درصد است که نیکی خودش یا هم تیمی هایش را در معرض خطر قرار دهد. او از حمایت تمام قد من برخوردار است و افتخار می کنم که در کنار او برای کانادا مسابقه می دهیم.

ارین بالارد ( Erynn Ballard) دیگر ملی پوش کانادا نیز گفت:

نیکی یکی از بهترین اعضای تیم ملی کانادا در سال های اخیر بوده است. او به مسابقات پن امریکن آمد و بهترین عملکردش را برای کانادا به نمایش گذاشت. او و اسبش در این مسابقات فوق العاده بودند. او کاملا حمایت مرا با خودش خواهد داشت.

اریک لاماز، تیفانی فاستر و سایر ملی پوشان نیز در پیام های جداگانه از این سوارکار حمایت کردند.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

علی سرچمی و دیامانتا: مقام سوم رده مالکین جام صدران پیشرو (ویدئو)

علی سرچمی و دیامانتا: مقام سوم رده مالکین جام صدران پیشرو اخبار سوار کاری – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *