خانه / اخبار سوارکاری / جولین ایپیلارد مقام قهرمانی گرند پریکس پنج ستاره بوردو را به دست آورد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

جولین ایپیلارد مقام قهرمانی گرند پریکس پنج ستاره بوردو را به دست آورد

جولین ایپیلارد مقام قهرمانی گرند پریکس پنج ستاره بوردو را به دست آورد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – جولین ایپیلارد مقام قهرمانی گرند پریکس پنج ستاره بوردو را به دست آورد

به گزارش وبسایت worldofshowjumping، جولین ایپیلارد (Julien Epaillard) فرانسوی موفق شد در مسابقه گرند پریکس پرش CSI5* در شهر بوردو فرانسه، به قهرمانی دست پیدا کند. ایپیلارد سال 2020 را فوق العاده آغاز کرده و قهرمانی در بوردو، چهارمین قهرمانی گرند پریکس این سوارکار در سال جدید محسوب می گردد.

این مسابقه در کلاس 1.6 متر برگزار می شد و ایپیلارد به همراه مادیان 12 ساله ای به نام Queeletta، تنها زوجی بودند که موفق شدند دور دوم مسابقه را بدون خطا بپرند. پس از ایپیلارد، هموطنش به نام فلیشی برتراند (Felicie Bertrand) سوار بر اسب Sultane Des Ibis مرتکب چهار خطا شد و به مقام نایب قهرمانی رسید. مایکل وندر ولتن (Maikel van der Vleuten) هلندی هم به کمک اسب Dana Blue جایگاه سوم را به خود اختصاص داد. پیوس شوایزر و مایکل یونگ نیز به ترتیب در رده های چهارم و پنجم قرار گرفتند.

جولین ایپیلارد پس از کسب این قهرمانی ارزشمند که سود مالی خوبی را هم برایش در پی داشت، در مصاحبه خود گفت:

تیم من شروع خیلی خوبی را در سال جدید داشته است. من بسیار خوش شانس هستم که مالکان و همکاران فوق العاده ای در اطرافم دارم. این مساله به من انگیزه می دهد و باعث می شود تمام سعیم را به کار بگیرم تا بهترین عملکرد ممکن را داشته باشم. باور نکردنیست که این شانس را دارم که اسبی همچون Queeletta در اصطبلم داشته باشم. من در مسابقه جام جهانی بوردو که دیروز برگزار شد، با اسب Toupie de la Roque مسابقه دادم زیرا می خواستم Toupie de la Roque هم تجربه حضور در جام جهانی را داشته باشد تا اگر پیش از فینال لاس وگاس اتفاقی برای Queeletta رخ داد، بتوانم از Toupie de la Roque  استفاده نمایم.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

چگونه اولین اسب خود را بخریم؟ – قسمت اول

چگونه اولین اسب خود را بخریم؟ – قسمت اول مادیون مرجع اخبار سوارکاری – چگونه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *