خانه / اخبار سوارکاری / جولین ایپیلارد در گرند پریکس دو ستاره بازی های مدیترانه ای به مقام قهرمانی دست یافت
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

جولین ایپیلارد در گرند پریکس دو ستاره بازی های مدیترانه ای به مقام قهرمانی دست یافت

جولین ایپیلارد در گرند پریکس دو ستاره بازی های مدیترانه ای به مقام قهرمانی دست یافت

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – جولین ایپیلارد در گرند پریکس دو ستاره بازی های مدیترانه ای به مقام قهرمانی دست یافت

به گزارش وبسایت worldofshowjumping، جولین ایپیلارد (Julien Epaillard) سوارکار باتجربه کشور فرانسه  بار دیگر موفق شد بازی های مدیترانه ای در اولیوا نوا و اینبار در یک مسابقه گرند پریکس 2 ستاره مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهد.

58 سوارکار در این مسابقه که مسیر آن توسط گرگوری بودو از فرانسه طراحی شده بود، شرکت کرده بودند. ایپیلارد یک از موفق ترین سوارکاران در رقابت های تور مدیترانه ای به شمار رفته و هر ساله برای شرکت در این رقابت ها، به کشور اسپانیا سفر می کند. این سوارکار در صحبت های در مورد اولیوا نوا، منطقه برگزاری بازی های مدیترانه ای، گفت:

مثل همیشه، همه چیز در اینجا عالیست. شرایط در اینجا به منظور آماده نمودن اسب ها برای ادامه فصل، بسیار مطلوب است. دلیل آمدن ما به اینجا این است که اسب هایی قرار است در آینده از آن ها بیشتر استفاده کنیم را بهتر بشناسیم.

ایپیلارد در مسابقه امروز از اسب Kosmo استفاده کرده بود. او در مورد این اسب نیز عنوان کرد:

Kosmo یکی از اسب های جدید من است و من از امسال کارم را با این اسب آغاز کردم. Kosmo حدود یک سال پیش دچار حاثه شد و فک او آسیب دید. به همین دلیل، یک سال به استراحت پرداخت. ما از ماه سپتامبر به آرامی از این اسب استفاده کردیم و او را در مسابقات کوچک شرکت دادیم. در رقابت های تور مدیترانه ای، Kosmo ابتدا در مسابقات سطح نقره ای به رقابت پرداخت و در نهایت او را وارد مسابقات رده طلایی نمودیم. من معتقدم که این اسب واقعا یک سوپر استار است. او در آینده ای نزدیک به یک اسب پنج ستاره تبدیل خواهد شد.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

خوشحالی در اسب ها

خوشحالی در اسب ها مادیون مرجع اخبار سوارکاری – خوشحالی در اسب ها از کجا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *