خانه / اخبار سوارکاری / جسیکا وندل مقام قهرمانی مسابقات جام جهانی درساژ در شهر اشتوتگارت را به دست آورد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

جسیکا وندل مقام قهرمانی مسابقات جام جهانی درساژ در شهر اشتوتگارت را به دست آورد

جسیکا وندل مقام قهرمانی مسابقات جام جهانی درساژ در شهر اشتوتگارت را به دست آورد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – جسیکا وندل مقام قهرمانی مسابقات جام جهانی درساژ در شهر اشتوتگارت را به دست آورد

به گزارش وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری، جسیکا وندل (Jessica Werndl) سوارکار آلمانی رشته درساژ موفق شد مقام قهرمانی را مسابقات جام جهانی درساژ در منطقه غرب اروپا به دست آورد. این رقابت در شهر اشتوتگارت آلمان برگزار می شد و رندل توانست به کمک اسب TSF Dalera BB مقام قهرمانی را بالاتر از ایزابل ورث کسب نماید. وندل در مسابقات جهانی سوارکاری 2018 در شهر تریون آمریکا نیز توانسته بود با این اسب 12 ساله قهرمان گردد. او همچنین در تابستان امسال و در مسابقات قهرمانی اروپا توانست با TSF Dalera BB در بخش فری استایل صاحب مدال برنز شود.

یکی از نکات جالب توجه د مورد مسابقه جام جهانی اشتوتگارت این است که رتبه های اول تا پنجم به سوارکاران قدرتمند آلمانی تعلق داشت. پس از وندل و ایزابل ورث، هلن لانگ هننبرگ، دوروتی اشنایدر و بنجامین وندل به ترتیب در رده های سوم تا پنجم قرار گرفتند.

جسیکا وندل پس از کسب مقام قهرمانی در مصاحبه خود عنوان کرد:

TSF Dalera BB به من احساسی داد که قبلا هیچگاه حسش نکرده بودم. در مسابقات روتردام این اسب شگفت انگیز بود و امروز عملکردش حتی بهتر هم شد. تمامی حرکات اسبم در مسابقه امروز بسیار حرفه ای و فوق العاده بودند. اکنون، من بسیار در مورد آینده هردوی ما هیجان زده هستم. اشتوتگارت یکی از دشوارترین مسابقات جام جهانیست و اکنون احساس قهرمانی در یک رقابت بسیار بزرگ را دارم.

ایزابل ورث نفر اول رنکینگ جهانی درساژ نیز اینگونه به صحبت پرداخت:

من در اکثر بخش ها خوب بودم اما مرتکب دو اشتباه شدم. شاید در رقابت امروز زیادی ریسک کردم. جسیکا کاملا مستحق این قهرمانی بود.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

نحوه ی درمان عفونت قارچی در اسب ها – قسمت اول

نحوه ی درمان عفونت قارچی در اسب ها – قسمت اول مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *