خانه / اخبار سوارکاری / تیم نیویورک امپایر عنوان قهرمانی مسابقات گلوبال چمپیونز لیگ فالکنس وارد را به دست آورد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

تیم نیویورک امپایر عنوان قهرمانی مسابقات گلوبال چمپیونز لیگ فالکنس وارد را به دست آورد

تیم نیویورک امپایر عنوان قهرمانی مسابقات گلوبال چمپیونز لیگ فالکنس وارد را به دست آورد

مادیون مرجع اخبار سواکاری – تیم نیویورک امپایر عنوان قهرمانی مسابقات گلوبال چمپیونز لیگ فالکنس وارد را به دست آورد

به گزارش وبسایت گرند پریکس، تیم نیویورک امپایر متشکل از جورجینا بلومبرگ (Georgina Bloomberg) و دنیل بلومن (Daniel Bluman) موفق شد با ارائه یک نمایش دلچسب، عنوان قهرمانی مسابقات گلوبال چمپیونز لیگ در شهر فالکنس وارد هلند را به دست آورد. جورجینا بلومبرگ با اسب Quibelle و دنیل بلومن با اسبی به نام Ladriano Z در این رقابت شرکت کرده بودند.

جورجینا بلومبرگ در مصاحبه خود پس از کسب قهرمانی گفت:

این تیمیست که من واقعا به موفقیت آن ایمان دارم. من در این مسابقه با تمام وجودم می خواستم به موفقیت برسم و این تنها برای خودم نبود بلکه می خواستم هم تیمی های فوق العاده ام را نیز خوشحال کنم. من معتقدم که ما فصل خوبی را سپری کرده ایم اما در برخی مسابقات بد شانس بودیم و این مساله بر روی نتایج به دست آمده تاثیر گذار بوده است.

تیم ما در طول فصل تلاش بسیار زیادی کرده است و هم تیمی های من لایق قرار گرفتن بر روی سکو بودند. با این قهرمانی ما به فینال نیویورک راه خواهیم یافت و این مساله بسیار عالی است.

دنیل بلومن هم تیمی بلومبرگ نیز گفت:

جورجینا راند فوق العاده ای را پشت سر گذاشت و من می دانستم برای قرارگیری در رتبه ای بالاتر از سایرین، باید چه زمانی را ثبت برسانم. فشار عصبی زیادی را حس می کردم اما اینگونه فشار ها را دوست دارم.

قهرمانی در این مسابقه حس معرکه ای دارد و من بسیار خوشحالم که می توانم این حس را با جورجینا با اشتراک بگذارم. او برای به دست آمدن این موفقیت بسیار تلاش کرد و ما واقعا به چنین تلاشی نیاز داشتیم.

 

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

نحوه ی درمان شپش در اسب ها – قسمت دوم

نحوه ی درمان شپش در اسب ها – قسمت دوم مادیون مرجع اخبار سوارکاری – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *