خانه / اخبار سوارکاری / تیم ملی درساژ آلمان مدال طلای رقابت های قهرمانی اروپا را با اقتدار به دست آورد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

تیم ملی درساژ آلمان مدال طلای رقابت های قهرمانی اروپا را با اقتدار به دست آورد

تیم ملی درساژ آلمان مدال طلای رقابت های قهرمانی اروپا را با اقتدار به دست آورد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – تیم ملی درساژ آلمان مدال طلای رقابت های قهرمانی اروپا را با اقتدار به دست آورد

به گزارش وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری، تیم ملی درساژ آلمان موفق شد در رقابت های قهرمانی اروپا که در شهر روتردام هلند برگزار می شود، مدال طلا را به خود اختصاص دهد. با این قهرمانی، ژرمن ها به رکورد باورنکردنی 24 قهرمانی در اروپا رسیدند تا بار دیگر سلطه ی خود بر درساژ قاره سبز را به رخ دیگر حریفان بکشند. پس از تیم قهرمان، هلند میزبان مدال نقره را به دست آورد و مدال برنز نیز به کشور سوئد رسید.

همانند رقابت برای کسب مدال، رقابت جهت حضور در مسابقات المپیک 2020 توکیو نیز بسیار نزدیک و دیدنی بود و در نهایت علاوه بر سه تیم اول، تیم های دانمارک، ایرلند و پرتغال نیز جواز حضور در رقابت های درساژ المپیک 2020 را کسب نمودند.

در مسابقات امروز، همانگونه که انتظار می رفت ایزابل ورث ( Isabell Werth) از تیم ملی آلمان که به “ملکه ی درساژ” نیز مشهور است، بالاترین امتیاز را به کمک اسب خود Bella Rose به دست آورد و توانست 22امین مدال طلای اروپایی و 11امین مدال طلای تیمی را در رقابت های اروپایی به دست آورد. انتظار می رفت که پس از آلمان، تیم قدرتمند بریتانیا مدال نقره را به دست آورد اما حذف شارلوت دوژاردین به دلیل مشاهده لکه ی خون روی بدن اسبش پیش از شروع مسابقه، همه ی برنامه های بریتانیایی ها را به هم ریخت.

ایزابل ورث که به عنوان پر افتخار ترین ورزشکار تاریخ درساژ شناخته می شود پس از کسب مقام قهرمانی در مورد اسب ارزشمند و مشهور خود Bella Rose گفت:

او واقعا فوق العاده بود. من خیلی خوشحالم و به اسبم افتخار می کنم. هر دو ما از این مسابقه لذت بردیم.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

نحوه ی درمان شپش در اسب ها – قسمت دوم

نحوه ی درمان شپش در اسب ها – قسمت دوم مادیون مرجع اخبار سوارکاری – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *