خانه / اخبار سوارکاری / تیم شانگهای سوانز مدال طلای مسابقه گلوبال چمپیونز لیگ مادرید را به دست آورد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

تیم شانگهای سوانز مدال طلای مسابقه گلوبال چمپیونز لیگ مادرید را به دست آورد

تیم شانگهای سوانز مدال طلای مسابقه گلوبال چمپیونز لیگ مادرید را به دست آورد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – تیم شانگهای سوانز مدال طلای مسابقه گلوبال چمپیونز لیگ مادرید را به دست آورد

به گزارش وبسایت مادیون و به نقل از وبسایت رسمی مسابقات گلوبال چمپیونز لیگ (GCL)، تیم شانگهای سوانز موفق شد در مسابقه ای دیدنی و مهیج، مقام قهرمانی GCL مادرید را به خود اختصاص دهد. ترکیب تیم سوانز را در این مسابقه کریستین آلمن و مکس کانر تشکیل می دادند. این دو سوارکار موفق شدند به کمک اسب های سوپر استار خود، مسیر مسابقه را بدون خطا طی نموده و تیم سوانز را به رده نخست جدول رده بندی کلی مسابقات GCL برسانند.

پس از شانگهای سوانز، تیم شهر میزبان یعنی مادرید این موشن متشکل از زوج پدر و پسر یعنی اریک و مایکل وندر ولتن در جایگاه دوم ایستاد. تیم پاریس پنترز نیز رده سوم را به خود اختصاص داد. ترکیب تیم پنترز متشکل از هری اسمولدرز و داراگ کنی بود.

کریستین آلمن به عنوان یکی از سوارکاران تیم قهرمان پس از پایان مسابقه در مصاحبه خود گفت:

اسب من Dominator امروز خیلی عالی پرید و کمک بسیار زیادی به من نمود. امروز ما به عنوان تیم آخر وارد زمین شدیم و از این لحاظ، تحت فشار قرار داشتیم ولی اکنون بسیار خوشحال هستم. شروع ما در این فصل بهتر از این نمیشد ولی قهرمانی در مسابقه امروز تنها قدم کوچکی بود که باید برداشته می شد. هنوز رقابت های زیادی تا پایان فصل باقی مانده و ما باید در باقی مراحل مسابقات GCL نیز کاملا متمرکز باقی بمانیم.

مکس کانر دیگر سوارکار تیم سوانز نیز عنوان کرد:

من به اسبم اعتماد دارم و می دانم که او چقدر باکیفیت است. بازگشت به مسابقات سوارکاری در بالاترین سطح و رقابت در مقابل دیدگان تعداد زیادی تماشاگر، حس بسیار خوبی داشت. استادیم امروز جو بسیار خوبی داشت و این مساله به ما انگیزه مضاعف داد.

 

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

نشانه هایی از بیماری داخلی در اسب ها

نشانه هایی از بیماری داخلی در اسب ها مادیون مرجع اخبار سوارکاری – نشانه هایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *