خانه / اخبار سوارکاری / تیم شانگهای سوانز در فینال مسابقات سوپر کاپ گلوبال چمپیونز لیگ به مقام قهرمانی رسید
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

تیم شانگهای سوانز در فینال مسابقات سوپر کاپ گلوبال چمپیونز لیگ به مقام قهرمانی رسید

تیم شانگهای سوانز در فینال مسابقات سوپر کاپ گلوبال چمپیونز لیگ به مقام قهرمانی رسید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – تیم شانگهای سوانز در فینال مسابقات سوپر کاپ گلوبال چمپیونز لیگ به مقام قهرمانی رسید

به گزارش وبسایت یورو اسپرت، تیم شانگهانی سوانز با در اختیار داشتن ستاره هایی همچون دنیل دوسر (Daniel Deusser)، پیدر فردریکسون ( Peder Fredricson) و پیوس شوایزر (Pius Schwizer) موفق شد در فینال مهیج مسابقه سوپر کاپ گلوبال چمپیونز لیگ به مقام قهرمانی دست یابد. این مسابقه در شهر پراگ برگزار شد و پس از حذف تیم های قدرتمند لاندن نایتس و سن تروپه پایرتس در دور قبل، پیش بینی میشد که شانگهای سوانز بتواند مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهد.

دنیل دوسر آلمانی که در این مسابقه با اسب Jasmien vd Bisschop حضور یافته بود، پس از کسب مقام قهرمانی به همراه تیمش در مصاحبه خود عنوان کرد:

قهرمان در این جام بسبار مهم، در طول فصل یکی از مهمترین اهداف ما بود. ما در تمام طول فصل سعی می کنیم که به این مسابقه راه پیدا کنیم و همیشه به خاطر این مساله تحت فشار هستیم. تماشاگران، استادیوم و در کل سازماندهی این مسابقات فوق العاده بود.

پیدر فردریکسون هم تیمی دوسر نیز عنوان کرد:

من باور نمی کردم که قهرمان شده ایم. فشار بسیار زیادی روی ما بود و مسابقه ی بسیار هیجان انگیزی را شاهد بودیم. هر تیم سه سوارکار بسیار سطح بالا داشت و هر چیزی ممکن بود اتفاق بیافتد. بهترین سوارکاران جهان با بهترین اسب هایشان در این مسابقات حاضر هستند و دو راند دشوار را پشت سر گذاشتند. سختی های زیادی را متحمل شدیم اما در نهایت به جایگاهی که می خواستیم رسیدیم.

پس از تیم قهرمان، تیم موناکو ایسز نایب قهرمان شد و قهرمان سال گذشته یعنی مادرید این موشن با یک کامبک تماشایی، خودش را در جایگاه سوم قرار داد.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

نحوه ی درمان عفونت قارچی در اسب ها – قسمت اول

نحوه ی درمان عفونت قارچی در اسب ها – قسمت اول مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *