خانه / اخبار سوارکاری / ترکیب تیم ملی سوارکاری بریتانیا برای حضور در رقابت های جام ملت ها مشخص شد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

ترکیب تیم ملی سوارکاری بریتانیا برای حضور در رقابت های جام ملت ها مشخص شد

ترکیب تیم ملی سوارکاری بریتانیا برای حضور در رقابت های جام ملت ها مشخص شد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – ترکیب تیم ملی سوارکاری بریتانیا برای حضور در رقابت های جام ملت ها مشخص شد

به گزارش وبسایت گرند پریکس، ترکیب پنج نفره تیم ملی سوارکاری بریتانیا برای حضور در رقابت های جام ملت های هایکستید که قرار است در تاریخ 26 جولای برگزار گردد، مشخص شد. ویلیام فانل (William Funnell) و بن مار (Ben Maher) که هر دو بارها حضور در جام ملت ها را در هایکستید تجربه کرده اند به همراه آماندا دربی شایر (Amanda Derbyshire)، امی انگلیس (Amy Inglis) و جیمز ویلسون (James Wilson) ترکیب تیم ملی بریتانیا را تشکیل خواهند داد.

امی انگلیس و جیمز ویلسون هر دو از استعداد های جوان سوارکاری بریتانیا به شمار می روند و برای اولین بار است که در ترکیب تیم ملی قرار می گیرند. تیم ملی بریتانیا که در المپیک 2012 لندن مدال طلا را به دست آورد، کار دشواری را برای صعود به المپیک 2020 توکیو پیش رو دارد. مسابقات قهرمانی اروپا در ماه آگوست و همچنین فینال جام ملت های سوارکاری در بارسلونا تنها شانس های بریتانیا برای کسب جواز حضور در المپیک 2020 به شمار می روند. بریتانیا از سال 2010 تاکنون هیچگاه موفق به کسب عنوان قهرمانی جام ملت ها در خانه نشده است. آنها سال قبل در هایکستید به قهرمانی بسیار نزدیک شدند اما در نهایت پشت سر ایرلند، در رده دوم قرار گرفتند.

لیزی بان (Lizzie Bunn) مسئول برگزاری مسابقات هایکستید در مورد ترکیب تیم ملی بریتانیا گفت:

ترکیب امسال تیم ما یک تلفیق بسیار عالی از سوارکاران با تجربه و جوانان با استعداد است. امی انگلیس و جیمز ویلسون برای اولین بار در هایکستید رقابت خواهند نمود. بعد از قهرمانی تیمی در المپیک 2012 و کسب مدال طلای انفرادی در المپیک 2016 ریو، نمی توان تصور کرد که بریتانیا در المپیک 2020 توکیو حضور نداشته باشد.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

باشگاه سوارکاری شهدا: سیزدهمین رویداد پرش با اسب هیات سوارکاری استان تهران (رده D و E)

باشگاه سوارکاری شهدا: سیزدهمین رویداد پرش با اسب هیات سوارکاری استان تهران (رده D و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *