خانه / اخبار سوارکاری / تأثیر اسب ها بر سلامت انسان – قسمت اول
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

تأثیر اسب ها بر سلامت انسان – قسمت اول

تأثیر اسب ها بر سلامت انسان – قسمت اول

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – تأثیر اسب ها بر سلامت انسان – قسمت اول

همه ی انسان ها احساساتی دارند که دوست دارند از آن فرار کنند، از جمله، نگرانی، کار، استرس، مشکلات شخصی یا مشکلات دیگر. این اشتیاق به آزادی و شادی و هیجان می تواند مانند یک دوست نزدیک برای شما باشد. سوار شدن بر اسب شبیه به هیچ احساس دیگری نیست و در واقع از نظر پزشکی با بهبود سلامت روحی و جسمی در ارتباط است. هرچه جامعه از نظر فنی پیشرفته‌تر شد ، نقش اسب در جامعه به طرز چشمگیری تغییر یافت. ما برای انجام کار کمتر به اسب ها وابسته ایم، اما در عین حال به نظر می رسد که ما به آرامش عاطفی و حمایت جسمی آنها نیاز داریم که بیشتر و بیشتر بتوانند به ما احساس آرامش منتقل کنند.

استرس در همه جای جامعه ی امروز وجود دارد و گذشته از ناخوشایند بودن، خطرات زیادی برای سلامتی به همراه دارد. حملات قلبی ناشی از استرس، اضطراب، افسردگی و فشار خون بالا در سطح دنیا در حال افزایش است. میزان خودکشی افزایش یافته است، تعداد بیشتری از مردم برای کنار آمدن با احساسات خود در حال درمان هستند و بسیاری از آنها برای رسیدن به یک خواب مناسب تلاش می کنند.

بسیاری از مطالعات، از جمله در انگلیس، نشان داده که افرادی که سوار اسب می شوند سطح روحی خود را بعد از سوار شدن شاد تر ارزیابی می کنند. کسانی که سوارکاری می کنند کمتر دچار افسردگی می شوند.

بسیاری از کودکان، مانند کودکانی که با اوتیسم مقابله می کنند، از کار با اسب ها سود می برند. مدرسه هایی وجود دارند که به کودکان می آموزند، چگونه از اسب مراقبت کنند و سوارکاری کنند، به آنها صبر و مسئولیت می آموزند و مشکلات رفتاری آنها را تا حد زیادی کم می کنند. اخیرا برنامه هایی با استفاده از اسب ها برای معالجه مبتلایان به PTSD (سندرم استرس پس از سانحه) از جمله سربازانی که از جنگ بازگشته اند، موفقیت بزرگی را نشان داده اند. این روش برای زندانیان نیز موثر است، زندانیان با برنامه های این چنینی می توانند یاد بگیرند چگونه اسب ها را تربیت و مدیریت کنند. تحقیقات نشان داده که این زندانیان از سایر زندانیانی که به این برنامه ها دسترسی ندارند شادتر هستند و در حالت روانی بهتری قرار می گیرند. چه بسا بسیاری از مشکلات رفتاری بزهکاران با این روش برطرف شود.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

کنت فارینگتون و آستریا قهرمان فینال فستیوال سوارکاری گریت لیگ،*CSI 3

کنت فارینگتون و آستریا قهرمان فینال فستیوال سوارکاری گریت لیک،*CSI 3 مادیون_مرجع اخبار سوارکاری کنت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *