خانه / اخبار سوارکاری / بیوگرافی کنت فرینگتون
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

بیوگرافی کنت فرینگتون

بیوگرافی کنت فرینگتون

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – بیوگرافی کنت فرینگتون

کنت فرینگتون امروزه به عنوان یکی از بهترین سوارکاران رشته ی پرش در جهان شناخته می شود. از جمله افتخارات فراوان وی می توان به رتبه ی شماره یک جهان که بیش از یک سال آن را حفظ کرد، مدال نقره ی المپیک برای تیم ایالات متحده آمریکا و کسب برخی از معتبرترین گرند پریکس های ورزشی، از جمله رولکس ماژور در CHIO آخن و CHI ژنو و برنده شدن در فینال ده رتبه ی برتر جهانی رولکس اشاره نمود.

ورود کنت به این ورزش به عنوان یک پسر هشت ساله و بدون سابقه ی خانوادگی در اسب سواری، با آموزش هفتگی اسب های کالسکه در مرکز شهر شیکاگو آغاز شد. کنت هنگامی که در 18 سالگی در مسابقات بین المللی سواران جوان آمریکای شمالی در سال 1999 مدال طلا گرفت ، حضور خود را در این ورزش تثبیت کرد.

کنت بعداً در همان سال حرفه ای شد، با تیم گروب المپیک بریتانیا چهار بار همکاری کرد و بعداً با لزلی هوارد دو بار در المپیک آمریکایی کار کرد. فارینگتون در 21 سالگی حرفه ی شخصی خود را شروع کرد و یکی از سریعترین سوارکارانی شد که بیش از 1 میلیون دلار جایزه برای باشگاه به ارمغان آورد. وی جایزه ماکسین ریش را دریافت کرد، وی بهترین توانایی را برای نمایندگی از ایالات متحده در صحنه بین المللی به نمایش می گذارد.
کنت می گوید:
“من به جایگاهی که امروز تیم من به آن رسیده افتخار می کنم.” “از نقطه ای که آغاز کرده است فاصله زیادی دارد و من بسیار خوش شانس هستم که یک گروه شگفت انگیز از مردم در اطرافم وجود دارند که به پیشرفت کار من کمک می کنند.
در حالی که  کنت به کار خود ادامه می دهد، به گفته های پدرش وفادار است :”از همه یاد بگیرید، کسی را کاملا کپی نکنید و بهترین نسخه از خود باشید.”

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

بهترین نژاد های اسب برای رشته ی درساژ – قسمت دوم

بهترین نژاد های اسب برای رشته ی درساژ – قسمت دوم مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *