خانه / اخبار سوارکاری / برترام آلن مقام قهرمانی مسابقه جام جهانی پرش در تورنتو را به دست آورد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

برترام آلن مقام قهرمانی مسابقه جام جهانی پرش در تورنتو را به دست آورد

برترام آلن مقام قهرمانی مسابقه جام جهانی پرش در تورنتو را به دست آورد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – برترام آلن مقام قهرمانی مسابقه جام جهانی پرش در تورنتو را به دست آورد

به گزارش وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری، برترام آلن (Bertram Allen) سوارکار کشور ایرلند موفق شد در مسابقه جام جهانی پرش در منطقه آمریکای شمالی و در زیر گروه ساحل شرقی، مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهد. این رقابت بزرگ در شهر تورنتو در کشور کانادا برگزار می شد و تمامی بلیط های آن به فروش رفته بود. نکته جالب توجه این بود که با وجود حضور پرشور و تشویق های بی امان تماشاگران کانادایی، هیچکدام از سوارکاران کشور میزبان روی سکوی اول تا سوم جایی نداشتند.

برترام آلن 26 ساله مسیر مسابقه را به کمک اسب GK Casper در 34.70 ثانیه بدون خطا طی نمود. پس از او، یاس ورلوی (Jos Verlooy) از کشور بلژیک سوار بر اسب Igor زمان 35.41 ثانیه را ثبت رساند و در جایگاه دوم قرار گرفت. برایان موگر (Brian Moggre) آمریکایی و صدرنشین جدول زیر گروه ساحل شرقی نیز با اسب MTM Vivre le Reve سوم شد.

برترام آلن در کنفزانس مطبوعاتی خود گفت:

در چنین مسابقاتی همه می خواهند به قهرمانی برسند و تمام تلاش خود را در زمین به کار می گیرند. انتظار نداشتم با چنین جوی در استادیوم روبرو شوم و این مساله شیرینی قهرمانی را برایم چندین برابر می کند.

از بین 15 سوارکار برتر جدول رده بندی جهانی رشته پرش، پنج نفر در این مسابقه حضور داشتند و این مساله نشان دهنده سطح بسیار بالای رقابت 210 هزار دلاری تورنتو می باشد. آلن در ادامه صحبت های خود عنوان کرد:

باید بگویم که در تمامی طول هفته در مسابقات تونرنتو در راند اول کمی مشکل داشتم. قرار نبود GK Casper را به عنوان اسب اولم به این مسابقات بیاورم. می دانستم که اگر راند نخست را با موفقیت پشت سر بگذارم، برای راند دوم مشکلی نخواهم داشت.

 

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

علی سرچمی و دیامانتا: مقام سوم رده مالکین جام صدران پیشرو (ویدئو)

علی سرچمی و دیامانتا: مقام سوم رده مالکین جام صدران پیشرو اخبار سوار کاری – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *