خانه / اخبار سوارکاری / بازگشت پادشاه : بوید اکسل برای نهمین بار در فینال جام جهانی ارابه رانی به مقام قهرمانی رسید
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

بازگشت پادشاه : بوید اکسل برای نهمین بار در فینال جام جهانی ارابه رانی به مقام قهرمانی رسید

بازگشت پادشاه : بوید اکسل برای نهمین بار در فینال جام جهانی ارابه رانی به مقام قهرمانی رسید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – بازگشت پادشاه : بوید اکسل برای نهمین بار در فینال جام جهانی ارابه رانی به مقام قهرمانی رسید

به گزارش وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری، فینال مسابقات جام جهانی ارابه رانی در سال 2020 در شهر بوردو فرانسه برگزار شد و بوید اکسل (Boyd Exell) ارابه ران افسانه ای موفق شد برای نهمین بار مقام قهرمانی و مدال طلا را به خود اختصاص دهد.

 

فینال جام جهانی ارابه رانی امسال هم مانند هر سال با هیجان فوق العاده بالایی برگزار شد و اکسل در یک رقابت نزدیک و نفس گیر با دو قهرمان سابق جام جهانی، صاحب مدال طلا شد. کوز دی روند (Koos de Ronde) ارابه ران هلندی که در سال 2013 در فینال جام جهانی قهرمان شده بود، امسال نیز به مانند سال گذشته به مقام نایب قهرمانی رسید. ایزبرند چاردون (Ijsbrand Chardon) ارابه ران باتجربه هلندی و دارنده سه مدال طلای جام جهانی هم بر سکوی سوم ایستاد.

نکته جالب توجه در مورد مسابقات امسال این بود که برم چاردون پسر ایزبرند چاردون و مدافع عنوان قهرمانی،در مسابقات امسال جایگاهی بهتر از رده چهارم را به دست نیاورد. برم چاردون 27 ساله با کسب مقام قهرمانی در فینال جام جهانی 2019، به جوانترین قهرمان تاریخ مسابقات جام جهانی ارابه رانی تبدیل شد.

بوید اکسل استرالیایی پس از اینکه موفق شد بار دیگر مقام قهرمانی جام جهانی را پس بگیرد، در کنفرانس مطبوعاتی خود اینچنین به صحبت پرداخت:

من فکر می کنم امسال فشار بیشتری بر روی من بود زیرا ما سریعترین تیم جهان را در اختیار داریم، اما با این حال سال گذشته مرتکب اشتباه بزرگی شدیم. به هم تیمی هایم گفتم :”گوش کنید، ما می دانیم که از همه سریع تر هستیم. باید مسیر را بدون خطا و خیلی سریع طی کنیم. باید زمانمان به قدری خوب باشد که حتی اگر خطایی را هم مرتکب شدیم، به کمک اختلاف زمانی بالا قهرمان شویم.”

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

چگونه اولین اسب خود را بخریم؟ – قسمت اول

چگونه اولین اسب خود را بخریم؟ – قسمت اول مادیون مرجع اخبار سوارکاری – چگونه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *